آرایشگاه قیمت مناسب در اصفهان
آرایشگاه قیمت مناسب در اصفهان

آرایشگاه قیمت مناسب در اصفهان

آرایشگاه قیمت مناسب در اصفهان

مقدمه ای در مورد تاریخچه گریم و گریمور و یافتن  بهترین آرایشگاه عروس در اصفهان و اینکه آیا یافتن  آرایشگاه قیمت مناسب در اصفهان باشیم یا به دنبال کیفیت؟

زمانی که قدر به گذشته می اندیشیم و دوره طول تاریخ را مرور می کنیم به این واقعیت پی می بریم که داشتن چهره ای زیبا و تغییر در آن از دیرباز مورد توجه زنان و مردان بوده است چرا که زیبایی و به سوی زیبایی رفتن در فطرت تمام انسان هاست و این موهبت الهی است که در وجود انسان از بدو تولد نهاده است.

آرایش و اضافه کردن موادی به چهره برای بهتر شدن و تغییر در آن از زمان بسیار دور آغاز کررردیده اگر بخواهیم تاریخچه گریم را مرور کنیم و بدانیم تغییر چهره اشخاص مربوط به چه زمانی است باید گریم بگوییم از زمان انسان های اولیه که از زبان برای گفتن وقایع شکار عاجز بودند بار رنگ کردن شاخ و برگ درختان بر روی صورت مفاهیم گفتار خود را به یکدیگر می رساندند (ولی توجه به زیبایی خصوصا برای زنان گذشته ای دور در کشور مصر دارد )مطالعه تاریخ به ما نشان می دهد که در دوران قبل از تاریخ نیز مردها و زنان به بهتر نشان دادن ظاهر خود علاقه مند بودند .

اگر به تاریخ خودمان دقت کنیم خواهیم دید که تغییرات در مورد زیبایی و استفاده از رنگ های گیاهی در روی ناخن،مو پوست،و همچنین خالکوبی از گذشته ها مرسوم بوده ولی باید گفت که توجه به زیبایی و پاکیزگی و استفاده از مواد آرایشی و کشف آن مربوط به کشور مصر می باشد و در این رابطه می توان به اولین سایه چشم که سبز رنگ است اشاره کرد که مربوط می شود به سنگی که در مصر بوده که زنان مصری آن را برای زینت چشم ابداع و استفاده نمودند همچنین کلوپاترا ملکه مصر به زیبایی و کشیدن سرمه به چشمان که نشانه قدرت او نیز بود می توان اشاره نمود دیگر می توانیم از کشور یونان و توجه زیاد آنان به نظافت و مواد آرایشی و عطریات بگوییم .

آسیایی ها نیز به خصوص چینی ها نیز تاریخچه بسیار دوری در مورد سلامتی و آراستگی دارند .

گریم(چهره پردازی ) به بخش های مختلف دسته بندی می شود که بخش اول آن که چهره آرایی(متعادل سازی ) می باشد را آرایشگران محترم نیز می توان از این بخش جهت گریم حرفه ای عروس جهت از بین بردن عیوب چهره و جوان کردن و بهتر شدن چهره نیز استفاد نمایید.

گریم چیست؟

از سال 1778 در فرانسه ظهور پیدا کرده و متداول شده سپس به ایران راه پیدا کرده در کشور انگلیس میکاپ نام دارد و در کشور فرانسه گریمور نامیده می شود.

گریم استوار بر پایه فنی است که حتی عده های ابتدا با کامپیوتر طراحی کرده سپس پیاده سازی می نمایند.

چهره پردازی:شناختن چهره و پرداختن به چهره های مختلف

کرکسیون :تصیح کردن چهره

گریم:

1-متعادل سازی (برقراری قرینه)

2-نامتعادل سازی

فرم جام چهره:از حد رستنگاه ابرو

از ابرو تا نوک بینی

از نوک بینی تا چانه

این اندازه ها باید یکی باشد در غیر این صورت هر جه که بزرگتر یا کوچکتر بود باید تصحیح شود .

اندازه های متناسب صورت:

فاصله دو چشم باید اندازه یک چشم باشد

اندازه دو باله ابرو تا رستنگاه باید اندازه یک چشم باشد

اندازه پشت لب باید دو طرف لب موازی مردمک دو چشمم باشد

تاج ابرو(شروع ابرو) باید موازی بینی باشد.

انتهای ابرو باید حالت مثلث با بینی داشته باشد.

سالن زیبایی آوای ماهور با داشتن هنرمندان میکاپ و گریم عروس برتر علاوه بر اینکه نسبت به کیفیت آرایشگاه قیمت مناسب اصفهان می باشد بلکه روز عروسی شما را به زیباترین روز زندگیتان تبدیل خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.