آرایش ملیح و ملایم دخترانه
آرایش ملیح و ملایم دخترانه

آرایش ملایم و ملیح دخترانه

مدل آرایش ملایم و ملیح دخترانه

غالب دختران جوان آرایش ملایم و ملیح دخترانه را می پسندند چون با داشتن این نوع آرایش چهره ی آن ها جوان تر و زیباتر می شود.  یک آرایش غلیظ و زننده موجب میشود که چهره ی خانم ها نسبت به سن آن ها بیشتر به نظر بیاید و از زیبایی طبیعی آنها کاسته شود.

داشتن یک آرایش ملایم و ملیح از انتخاب رنگ رژ لب نیز تاثیر می پذیرد. اگر یک آرایش ملایم و ملیح را می پسندید بهتر است از زدن رژلب های قرمز و رنگ های تیره بپرهیزید، پس لازم است که همه ی اجزای صورت در تناسب باشند مثلا ممکن است از یک رژلب صورتی کمرنگ استفاده کنید اما آرایش چشم غلیظی داشته باشید. عدم رعایت این موارد، تناسب آرایش ملایم و ملیح را به هم میریزد.

به آرایش ملایم و ملیح، آرایش لایت اروپایی نیز می گویند. این نوع آرایش از طرفداران زیادی برخوردار است چون زیبایی طبیعی را بیشتر مشخص می کند، از طرف دیگر به راحتی و آسانی قابل انجام خواهد بود.

گاهی حتی عروس خانم ها نیز دوست دارند شب عروسی خود آرایش ملایم و ملیحی داشته باشند. آن ها از دیدن عروس های اروپایی با اندک آرایش لذت می برند به همین دلیل ترجیح می دهند حتی در شب عروسی خود نیز آرایش ساده و ملایمی داشته  باشند.

 

به هر حال انتخاب نوع آرایش یک سلیقه ی شخصی خواهد بود.

شاید متوجه شده باشید داشتن یک آرایش ملایم و ملیح در  بهترین آرایشگاه عروس اصفهان آوای ماهور  به صورت عروس خانم ها نشاط خاصی می بخشد و چهره ی نازتری پیدا می کنند. با این نوع آرایش، چهره طبیعی تر و زیباتر جلوه می کند.

در آرایش کردن صورت، بهتر است فن درشت نشان دادن چشم با آرایش را بدانید تا با انجام آن حالت چشم و چهره ی خود را زیباتر کنید.

مدل موها در آرایش ملایم و ملیح  لازم نیست خیلی فانتزی و پیچیده باشد. بهتر است از یک مدل ساده و زیبایی بهره بگیرید. از طرف دیگر حجم دادن به موها در شینیون با یک آرایش ساده چندان هماهنگ به نظر نمی رسد.

گاهی اوقات دختر خانم های جوان دوست دارند زیباتر از همیشه به چشم بیایند ولی این امر با داشتن آرایش غلیظ زنانه و ایجاد یک چهره ی مصنوعی میسر نمی شود. به خانم های جوان توصیه می کنیم که داشتن آرایش ملایم با مدل موی ساده می تواند زیبایی بی نظیری در آن ها ایجاد کند. چون یک چهره ی جوان و زیبا نیاز به آرایش غلیظ ندارد.

 

ایده های مناسب برای یک آرایش ملایم و ملیح:

برای این نوع آرایش بهتر است در گام نخست از کانسیلر استفاده نمایید. استفاده از کانسیلر همرنگ با پوست به خوبی پوست را پوشش داده و تیرگی دور چشم را نیز می کاهد. استفاده از فونداسیون برای پوستهای افراد جوان توصیه نمی شود. اگر پوست شما چرب است بهتر است از پنکک برای صورت استفاده کنید. آرایش چشم ساده ای داشته باشید و زدن ریمل را هرگز فراموش نکنید. در یک آرایش ساده و ملایم بهتر است خط چشم استفاده نشود. رژلب و خط لب شما نیز بهتر است همرنگ باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.