آرایش چشم
آرایش چشم

آرایش چشم  چه تاثیری در صورت دارد؟

آرایش چشم و ابروها، یکی از مهم ترین موارد در آرایش صورت است، زیرا تاثیر زیادی در جذاب تر کردن چهره دارد.

برای درشت کردن چشم روش هایی وجود دارد که شبیه به معجزه عمل می کند شما با استفاده از یک مداد بژ ساده، فرمژه و ریمل زدن درست می توانید چشم هایتان را درشت تر کنید و در عین حال ظاهر طبیعی داشته باشید.

وقتی سایه ی  شما شلوغ باشد می توانید با کشیدن خط چشم نازک یا معمولی که خیلی ضخیم و دنباله دار نباشد، داخل صورتتون یه توازنی ایجاد کنید، دقت کردین مثلا چرا بعضی از خانم ها آرایش آن ها انگار خیلی تمیز تر از بعضی دیگر است. به این دلیل که توازن در آرایش باعث می شود چشم ها بیشتر به نظر آید و در کل آرایش صورت خودش را نشان دهد. منظور از توزان آرایش این است زمانی که شما چشم های خود را تیره می کنید از رژلب کم رنگ استفاده کنید و بر عکس زمانی که از رژلب پر رنگ استفاده می کنید چشم ها را زیاد آرایش نکنید و رعایت این نکته باعث می شود آرایش شما زیباتر باشد و شلوغ به نظر نیاید.

موضوع قابل توجه دیگر  این است که همیشه باید خط چشم پلک پایین را سبک تر و روشن تر بزنید البته اگر اصرار به کشیدن خط چشم برای پلک پایین دارید وگرنه بهتر است یک هاله ی خیلی کم رنگ از سایه ی تیره زیر پلک پایین بکشید تا فقط با آرایش هماهنگ شود.

اگر به دنبال آرایشگاهی هستین که تمام نکاتی آرایشی را رعایت کند و بهترین و بروز ترین آرایش روز اروپا را برای شما انجام دهد ما به شما آرایشگاه اوای ماهور که با مدیریت اوا و ماهو مهماندوست با سابقه ده سال به صورت حرفه ای اداره می شود و بهترین آرایشگاه اصفهان است را معرفی می کنیم.

آرایش چشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.