آشنایی با پاک کردن تتو ابرو

آشنایی با پاک کردن تتو و اینکه چقدر این روش موثر است ؟

آشنایی با پاک کردن تتو

آشنایی با پاک کردن تتو و روش موثر در این زمینه : تتو یکی از اقدامات آرایشی به شمار می رود که از زمان های گذشته روی بدن صورت انجام می شده است. همگان بر این باور بودند که تتو به هیچ عنوان پاک نمی شود و دائمی است.

اما با پیشرفت هایی که انسان به آن ها دست پیدا کرد، توانست اقدام به پاک کردن تتو کند. روش های مختلفی برای پاک کردن طرح بر روی بدن وجود دارد که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

لیزر یکی از بهترین روش های پاک کردن به حساب می آید.

در مراحل ابتدایی پاک کردن تتو به وسیله ی لیزر، جلسات زیادی مورد نیاز بود و در عین حال رنگ هایی بر روی سطح پوست باقی می ماند که پاک کردنشان کار خیلی سختی بود و در برخی موارد پاک نمی شد. اما لیزرهایی که در حال حاضر برای پاک کردن طرح ها به کار می رود به راحتی می تواند تمام خطوط و رنگ تتو را پاک کند و عوارض جانبی بسیار ناچیزی برای فرد داشته باشد.

 

انواع روش های پاک کردن تتو

برخی از افراد بعد از گذشت مدت زمانی از تتو خود، از آن خسته می شوند و یا دوست دارند طرح آن را عوض کنند. این افراد در پی روشی مناسب برای پاک کردن آن می باشند. برای این کار روش های مختلفی است که برخی از آن ها را برای شما معرفی می کنیم.

1-روش آرایشگاهی

یکی از ابتدایی ترین روش های برای پاک کردن تتو، روش آرایشگاهی می باشد. در این روش تتوکار به وسیله ی جوهر های هم رنگ پوست، سعی بر این دارد که رنگ های قبلی را پاک کند. این روش در حال حاضر هیچ جایگاه و طرفداری ندارد. زیرا اثر بخشی آن بسیار پایین می باشد.

2-لایه برداری

در این روش پاک کردن تتو، پزشک معالج قسمت رویی پوست بدن را لایه برداری می کند و در واقع آن را از بین می برد. زمانی که این اتفاق می افتد به لایه بعدی پوست می رسید که جوهر های تتو در آن جا وجود دارد. به راحتی می توان آن را از بین برد. این روش عارضه ی زیادی را به همراه دارد.

3-لیزر

یکی از بهترین و جدیدترین روش ها برای پاک کردن تتو ، استفاده از لیزر می باشد. در این  روش برای اینکه فرد دردی را حس نکند از بی حسی موضعی استفاده می کنند. در این روش تتو به صورت کامل پاک می شود. برای اینکار فرد باید 2 تا 10 جلسه درمان را پشت سر بگذارد.  زمان انجام و پاک کردن طرح از روی بدن به عوامل مختلفی وابسته می باشد.

سلامت بدن، دارو های مورد استفاده فرد، مدت زمانی که فرد تتو را روی بدن خود زده است، رنگ تتو ، عمق جوهر بر پوست، مکان قرارگیری تتو روی بدن ، اندازه ی تتو و … از مهم ترین عواملی هستند که تعداد جلسات درمان را مشخص می کنند.

مزایای روش لیزر برای پاک کردن تتو از روی بدن نسبت به دیگر روش ها بسیار زیاد است. پاک کردن کامل طرح، سرعت انجام آن، بدون عارضه بودن لیزر و … از مهم ترین آن ها می باشد.

بهترین تاتو کار اصفهان در سالن زیبایی آوای ماهور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.