آموزش میکاپ عروس اصفهان
آموزش میکاپ عروس اصفهان

آموزش میکاپ عروس اصفهان

آموزش میکاپ عروس اصفهان

دپارتمان زیبایی آوای ماهور آموزش میکاپ عروس اصفهان را به صورت حرفه ای به شما همشهریان عزیز آموزش می دهد. بسیاری از خانم ها علاقه ی زیادی در یادگیری میکاپ عروس دارند، به همین دلیل باید به سالنی مراجعه کنند که در کار خود بهترین باشد، برندهای به کار گرفته شده در این سالن زیبایی آوای ماهور همگی از MAC و دیگر برندهای معروف متناسب با پوست خانم های عزیز استفاده می شود و به هنرجویان خود بهترین برند ها را برای میکاپ معرفی می کنند.

انتخاب مدل آرایش عروس از بین سبک های مختلف آرایشی یکی از حساس ترین کارها است که باید بسیار به آن توجه داشته باشید.

باید باتوجه به فرم صورت و سلیقه ی مشتری میکاپ یک فرد را انتخاب کنید. با آرایش سعی نکنید چهره ی فرد را عوض کنید بلکه سعی کنید عیوب صورت را برطرف کنید و زیبایی او را چندین برابر کنید

یکی از ترندهای جالب و سرگرم کننده‌ای که در دنیای مد و زیبایی سال ۲۰۱۹ خیلی پرطرفدار شده است آرایش اسموکی و خط چشم و سایه های رنگی است که می توانید در میکاپ انجام دهید.

امروزه مداد چشم‌، خط چشم‌ و سایه‌های رنگی متنوعی وجود دارند، که می توانید متناسب با سلیقه ی مشتری بهترین و مناسب ترین رنگ را برای آرایش چشم استفاده کنید.

دپارتمان زیبایی آوای ماهور با حضور آوا و ماهو مهماندوست، گریمور حرفه ای عروس با ده سال سابقه کار در زمینه: گریمور تخصصی عروس، شنیون مو، پاکسازی پوست و صورت، خدمات ناخن و رنگ و لایت، یکی از بهترین آرایشگاه عروس در اصفهان شناخته شده است هم چنین آماده ارائه ی کلیه خدمات زیبایی به عروس خانم ها و خانم های عزیز اصفهانی به بهترین نحو و بالاترین کیفیت می باشد. برای اطلاع از شروع کلاس ها و قیمت آموزش میکاپ عروس اصفهان می توانید با ما تماس بگیرید.

 

آموزش میکاپ عروس اصفهان
آموزش میکاپ عروس اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.