کرم ضد آفتاب
کرم ضد آفتاب

از چه نوع کرم ضد آفتاب باید استفاده کنیم؟

از چه نوع کرم ضد آفتاب باید استفاده کنیم؟
پاسخ بستگی به میزان تابش آفتاب شما دارد که پیش بینی می کنید. در همه موارد توصیه می کنیم یک کرم ضدآفتاب با طیف وسیعی از محافظت در برابر اشعه های UVA و UVB داشته باشید. اگرشما در خارج از منزل کار می کنید به یک کرم ضد آفتاب قوی تر، مقاوم در برابر خورشید نیاز دارید که پوست شما را در برابر نور خورشید محافظت کند.
این نظریه که بعضی افراد تصور می کنند در زمستان یا هوای ابری نیاز به کرم ضد آفتاب ندارند کاملا اشتباه است. تا 40 درصد از تابش اشعه ماوراء بنفش خورشید در یک روز کاملا ابری به زمین می رسد. این تصور اشتباه اغلب منجر به آفتاب سوختگی جدی تر پوست صورت شما می شود، چرا که مردم تمام روز در فضای باز بدون هیچ گونه حفاظت از خورشید صرف می کنند.
در خرید کرم ضد آفتاب بسیار دقت کنید و یک محصول با کیفیت بالا با SPF 15 یا بالاتر خریداری کنید، مواد تشکیل دهنده آن را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که محافظت از پوست را با طیف گسترده ای ارائه می دهد. در نهایت، به دنبال توصیه نامه، بنیاد سرطان پوست است که تضمین می کند محصول ضدآفتاب مطابق با بالاترین استانداردهای ایمنی و کارآیی باشد. هنگامی که کرم ضد آفتاب را انتخاب می کنید، از راه مناسب استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید، شما نباید به تنهایی برای محافظت از پوست خود در برابر اشعه های UV، کرم های ضد آفتاب استفاده کنید؛ این فقط یک بخش حیاتی از یک برنامه محفاظت کامل خورشید است. با پیروی از دستورالعمل های پیشگیری ، شما می توانید خطر ابتلا به سرطان پوست خود را کاهش دهید، در حالی که به پوست شما کمک می کند جوان تر، بماند.
برای مشاور و پاکسازی پوست و اینکه چه نوع کرم ضد آفتابی برای پوست شما مناسب تر است را می توانید علاوه بر دکتر پوست به یک آرایشگر حرفه ای مراجعه کنید و ما به شما سالن زیبایی آوای ماهور بهترین آرایشگاه اصفهان را معرفی می کنیم. شما می توانید بهترین ها را از ما بخواهید، سالن زیبایی آوای ماهور آماده خدمت گذاری به شما همشهریان عزیز است، جهت رزرو نوبت از طريق زير تماس حاصل فرماييد.

کرم ضد آفتاب
کرم ضد آفتاب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.