رنگ و لایت مو -سالن زیبایی آوای ماهور

انواع لایت مو

انواع لایت مو عبارت اند از:

1-لو لایت (low light): این روش روی موهای روشن و بلوند انجام می شود و با استفاده از فویل یا کلاه مش رگه هایی از مو را با رنگ های گرم  طلایی و شکلاتی تیره می کنند. رگه هایی تیره روی موهای روشن نوعی هارمونی زیبا به وجود می آورد.

2-هایلایت (Hight Light) :کاملا برعکس لولایت است چون روی موهای تیره و طبیعی با دو روش فویل یا کلاه مش رگه های روشن تر در می آوریم.

هایلایت با رنگ سه درجه و با دکلره 8 درجه روشن تر می شود. زمانی که تفاوت رنگ مو پایه و تکه های انتخابی 3 درجه باشد به آن هایلایت و زمانی که 8 درجه باشد به آن مش می گویند. برای کسانی که هر چند وقت یک بار موهایشان را تغییر می دهند هایلایت روش مناسبی است.

3- سان لایت  ( Sun light): به صورت دو روش است، در روش اول زمینه ی مو بسیار روشن است و با رنگ های بلوند روشن و نارنجی با پایه ی ضعیف روی موهای روشن تکه های روشن تر در می آوریم. در روش دوم بیضی بالاسر تا هر پهنایی که سلیقه مشتری باشد، دکلره می شود بهتر است روی زمینه ی موی روشن باشد اما از این روش روی موهای پایه متوسط و تیره هم انجام می دهند.

4-مون لایت (moon light): کاملا برعکس سان لایت است و بیضی بالای سر تیره می شود.

5-هاف لایت  (half light) : زمانی که پایین مو ( نوک مو) را به رنگ های فانتزی در می آورند هاف لایت می گویند.

6-مووی لایت (movie light): قسمت مستطیلی بالای سر از مو را جدا می کنیم و دکلره می کنیم سپس هر قسمت از مو را رنگ فانتزی می زنیم و در نهایت موهای شما به شک رنگ کمانی در می آید.

دنبال رنگ کاری هستید که هر رنگی رو نشونش بدین همون رو واستون انجام بده؟

پس از دست ندین و ما به شما رنگ و لایت حرفه ای با برند cdc و دیگر برند های ايتالياي. در سالن زیبایی آوای ماهور را معرفی می کنیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.