اکستنشن مو اصفهان

اکستنشن مو در اصفهان

اکستنشن مو در اصفهان

اکستنشن مو در اصفهان برای تغییر مدل مو و بلند کردن و پرپشتی موها در عرض چند دقیقه روشی بسیار ایده آل است. استفاده از اکستنشن برای زمانی که با رشد مو یا نازک شدن موها دست و پنجه نرم می‌کنید یا موهایتان بد کوتاه شده است یا دوست دارید سایر مدل‌های مو را بدون کوتاه کردن  یا دکلره کردن موهای طبیعی خود داشته باشید ، یا ظاهر خود را برای یک موقعیت خاص تغییر ، گزینه بسیار خوبی است.

برخی از اکستنشن های طبیعی مو می توانند گران باشند ، به خصوص آنهایی که با بالاترین کیفیت ساخته شده اند اما در واقع یک سرمایه گذاری محسوب می شوند.

3 نوع اکستنشن مو و مدت زمان ماندگاری آنها

در  سالن زیبایی آوای ماهور انواع مختلف اکستنشن مو و همچنین مدت زمان ماندگاری آنها و نحوه مراقبت از آنها آورده شده است:

 

1. اکستنشن مو با نوار چسب

اکستنشن های موی نواری با استفاده از یک نوار چسب به دو طرف قفل های طبیعی شما بسته می شوند. آنها از جلال تاج شما در برابر آسیب محافظت می کنند زیرا به موهای طبیعی شما اجازه رشد می دهند و برای نصب نیازی به حرارت ندارند.

این نوع اکستنشن مو معمولا تا ۴ تا ۸ هفته دوام دارد. به یاد داشته باشید که آنها ممکن است به دلیل استایل بیش از حد شکافته شوند و آسیب دیده به نظر برسند ، بنابراین مطمئن شوید که از آنها به خوبی مراقبت کنید و از شانه زدن یا مسواک زدن در صورت خیس شدن خودداری کنید، زیرا انجام این کار می تواند باعث آسیب زودرس آنها شود.

 

2. اکستنشن مو فیوژن یا از قبل باند شده

اکستنشن های موی پیش باند شده یا فیوژن با استفاده از تفنگ حرارتی به ریشه موهای شما متصل می شوند. این باند از یک عامل باند طبیعی ایمن به نام کراتین ساخته شده است ، بنابراین لازم نیست نگران آسیب موی ناشی از این فرآیند باشید. مو همچنین به تک تک تارهای موهای طبیعی شما متصل می شود تا قفل های پرتر و حجیم تری به شما بدهد.

این اکستنشن مو باید تا 3 تا 4 ماه دوام داشته باشد. از آنجایی که اینها به ریشه موهای طبیعی شما بسته می شوند، باید هر 2 تا 3 ماه یکبار آنها را تغییر دهید و به درستی از آنها مراقبت کنید تا طول عمر آنها افزایش یابد. از برس موی مناسب استفاده کنید و در صورت نیاز فقط با وسایل گرمایشی حالت دهید.

 

3. اکستنشن مو با گیره

اگر در زمینه اکستنشن مو تازه کار هستید، جایگزین های گیره ای بهترین گزینه شما هستند. آنها ساده ترین نوع اکستنشن مو هستند، آسیب کمتری دارند و کمترین نوع اکستنشن مو دائمی هستند. رشته‌های آن‌ها با گیره‌هایی متصل به پایه‌شان برای نصب بدون دردسر و ساده روی ریشه‌های طبیعی شما می‌آیند.

اکستنشن مو با گیره می تواند تا 3 تا 6 ماه و حتی بیش از یک سال دوام داشته باشد اگر به خوبی از آنها مراقبت کنید. برای تمیز کردن و نگهداری مناسب آنها، پس از 30 بار استفاده، آنها را با محصولات موی طبیعی بشویید. حتما قبل از مسواک زدن آنها را به خوبی خشک کنید تا از آسیب و شکستگی جلوگیری شود.

ما مجموعه گسترده ای از اکستنشن های بدون درز با کیفیت ممتاز را ارائه می دهیم که در طول موها ، حجم ها و رنگ های مختلف وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که شما به استایل دلخواه خود دست خواهید یافت.

 

نتیجه
به طور خلاصه، همه اکستنشن های مو می توانند به اندازه کافی برای شما دوام بیاورند، اما به شرطی که به خوبی از آنها مراقبت کنید. با پیروی از نکات مراقبتی ذکر شده در بالا از آنها نهایت استفاده را ببرید و روی اکستنشن مو با کیفیتی مانند ما سرمایه گذاری کنید.

با توجه به اینکه کلیه روش های اکستنشن مو در اصفهان (چسب,رینگ,دوخت,تیپ,کراتین,لاینی,نوری,گره,لمه و….) در سالن ما انجام میشود.در حال حاضر بهترین روش, اکستنشن لیزری میباشد که این روش مورد تایید پزشکان از نظر نرسیدن کوچکترین آسیب به پیاز و ساقه موی خو شخص می باشد.
– در این روش تنها ۱۰ درصد الی ۱۵ درصد موی خود شخص برای نصب موی اکستنشن درگیر می شود.
– نصب بسیار ظریف روی ساقه مو نزدیک به ریشه، که کمترین نمود را در بین روش ها دارد که فقط با لمس کردن و باز کردن موها از هم قابل مشاهده است.
– ماده ای که موی اکستنشن را به موی اصلی وصل می کند کراتین (ماده ای که ساختار مو را تشکیل می دهد) + نوعی چسب بی ضرر می باشد.
– باز شدن راحت اکستنشن ها با استفاده از ریمور یا حلال خود کراتین که مانع از خرد شدن و قطع شدن مو می شود.
– بدون ریزش اکستنشن و افتادن شاخه ای در این روش (البته در صورت استفاده از کراتین اورجینال و نصب صحیح).
– استفاده از دستگاه صحیح برای نصب با توجه به جنس موی مشتری.
– بستن موها، شینیون کردن، دم اسبی و … بدون مشاهده جای نصب (به دلیل نصب ظریف در این روش).

ما با تکنیکهای جدید و تخصص استادکارانمان موهای خشک شده و آسیب دیده شما را به بهترین شکل ممکن به موهای بلند و پرپشت و سالم تبدیل می کنیم.

لبخند رضایت شما مهمترین حامی و دلگرمی متخصصان زیبایی مو ی ماست . متخصصان اکستنشن مژه، با تکیه بر تخصص حرفه ای خود برآنند تا بتوانند به زیبایی و پر پشت شدن موهایتان جلوه زیباتر و بیشتری بدهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.