بهترین آرایشگاه اصفهان
بهترین آرایشگاه اصفهان

بهترین آرایشگاه اصفهان دپارتمان تخصصی آوای ماهور

بهترین آرایشگاه اصفهان دپارتمان تخصصی آوای ماهور
آرایشگاه اوای ماهور که با مدیریت اوا و ماهو مهماندوست با سابقه ده سال به صورت حرفه ای اداره می شود بهترین آرایشگاه اصفهان است و شما می توانید تمام نمونه کارها را در آلبوم های سالن و کلیپ های عروس که تمامی بدون رتوش هستند را مشاهده کنید.
خانم های مهماندوست به همراه پرسنل دوره دیده و مجرب خود بسیار با حوصله و آرامش کامل به خانم های عزیز مشاوره پوست و مو رنگ و لایت میکاپ و شنیون و کلیه خدمات زیبایی را می دهند.
پکیج های VIP عروس در این سالن شامل : میکاپ و گریم سه بعدی ، شنیون به همراه موی اضافه، مژه به صورت کاشت دائم و موقت ،کاشت ناخن به صورت دائم یا موقت ،رنگ مو بسته به چهره و سلیقه عروس خانم ،پاکسازی و میکرودرم، طرح و نقش حنا، تاج و شیفون همه با قیمت های کاملا مناسب برای عروس خانم های زیبا است.
برندهای بکار گرفته شده در این سالن همگی MAC دیگر برندهای معروف متناسب با پوست خانم های عزیز می باشد.
آرایشگاه اوای ماهور تا پنج عروس در روز رزرو خواهد داشت که برای انتخاب عروس خانم ها فرصت مناسبی خواهد بود برای پذیرش همراهان عروس با هماهنگی قبلی با هر تعدادی هیچ مشکلی وجود ندارد بعد رزرو دادن بیعانه جلسه مشاوره پوست و مو و انتخاب نوع میکاپ و شنیون برای عروس و همراهان گذاشته خواهد شد.
دپارتمان زیبایی آوای ماهور با حضور اوا و ماهو مهماندوست گریمور حرفه ای و شناخته شده عروس با ده سال سابقه کار در زمینه: گریم تخصصی عروس، شنیون، پاکسازی پوست و صورت، خدمات ناخن و رنگ و لایت که یکی از بهترین آرایشگاه اصفهان است و آماده ارائه کلیه خدمات زیبایی به عروس خانم ها و خانم های عزیز به بهترین نحو و بالاترین کیفیت می باشد.

بهترین آرایشگاه اصفهان
بهترین آرایشگاه اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.