بهترین آرایشگاه اصفهان

بهترین آرایشگاه اصفهان دپارتمان تخصصی آوای ماهور

بهترین آرایشگاه اصفهان و بهترین آرایشگاه عروس اصفهان

بهترین آرایشگاه اصفهان دپارتمان تخصصی آوای ماهور

آرایشگاه اوای ماهور بهترین آرایشگاه اصفهان که با مدیریت اوا و ماهور مهماندوست با سابقه ده سال به صورت حرفه ای اداره می شود بهترین آرایشگاه اصفهان است و شما می توانید تمام نمونه کارها را در آلبوم های سالن و کلیپ های عروس که تمامی بدون رتوش هستند را مشاهده کنید.
خانم های مهماندوست به همراه پرسنل دوره دیده و مجرب خود بسیار با حوصله و آرامش کامل به خانم های عزیز مشاوره پوست و مو رنگ و لایت میکاپ و شنیون و کلیه خدمات زیبایی را می دهند.
پکیج های VIP عروس در این سالن شامل : میکاپ و گریم سه بعدی ، شنیون به همراه موی اضافه، مژه به صورت کاشت دائم و موقت ،کاشت ناخن به صورت دائم یا موقت ،رنگ مو بسته به چهره و سلیقه عروس خانم ،پاکسازی و میکرودرم، طرح و نقش حنا، تاج و شیفون همه با قیمت های کاملا مناسب برای عروس خانم های زیبا است.
برندهای بکار گرفته شده در این سالن همگی MAC دیگر برندهای معروف متناسب با پوست خانم های عزیز می باشد.
آرایشگاه اوای ماهور تا پنج عروس در روز رزرو خواهد داشت که برای انتخاب عروس خانم ها فرصت مناسبی خواهد بود برای پذیرش همراهان عروس با هماهنگی قبلی با هر تعدادی هیچ مشکلی وجود ندارد بعد رزرو دادن بیعانه جلسه مشاوره پوست و مو و انتخاب نوع میکاپ و شنیون برای عروس و همراهان گذاشته خواهد شد.
دپارتمان زیبایی آوای ماهور با حضور اوا و ماهو مهماندوست گریمور حرفه ای و شناخته شده عروس با ده سال سابقه کار در زمینه: گریم تخصصی عروس، شنیون، پاکسازی پوست و صورت، خدمات ناخن و رنگ و لایت که یکی از بهترین آرایشگاه اصفهان است و آماده ارائه کلیه خدمات زیبایی به عروس خانم ها و خانم های عزیز به بهترین نحو و بالاترین کیفیت می باشد.

راهنمای انتخاب  یک میکاپ آرتیست حرفه ای  برای عروسی شما

این که بخواهید به انتخاب و سلیقه خودتان یک آرایش شاین دار ، یا طبیعی را داشته باشید ، پیدا کردن و کار کردن با یک هنرمند آرایش مناسب که بتواند سبک آرایشی را که دوست دارید را به خوبی اجرا کند می تواند با وجود این همه آرایشگران متعدد اوقات بسیار سخت به نظر برسد . مانند مکان عروسی و تالار  ، گل یا عکاس شما ، ،انتخاب  سبک  آرایش ، شخصیت و فرم چهره و نوع پوست و مدت زمان کار بر روی عروس قیمت ها برای هر فرد متفاوت است.

چه چیزی را باید به آرایشگر حرفه ای خود بگویم؟

همه چيز. یک عروسی تابستانی در ساحل تابستانی در فضای باز ، آب و هوا و نورپردازی کاملاً متفاوت نسبت به عروسی در شب زمستانی با پذیرایی در سالن و آب و های سر است.

همچنین ، چه نوع آرایش و رنگهایی را که استفاده می کنید ، ظاهری که می خواهید و نحوه واکنش پوست شما به برخی محصولات و مواد تشکیل دهنده را نیز به آرایشگر بگویید. سپس از او مشاوره و پیشنهاد بخواهید.

 

آیا باید عکس نمونه داشته باشید ؟

بله ، به طور کلی دوست دارید در روز عروسی چگونه به نظر برسید  از  ، لباس عروسی گرفته و آرایش و سبکی که میپسندید باید نمونه هایی از اینترنت جست و جو کنید و به آرایشگر نشان دهید تا سلیقه شما دستش بیاید .

 

چگونه می توانم به بهتر شدن آرایش روز عروسی کمک کنم؟

ابتدا یک نوبت برای یک تست آرایش بگیرید و آن روز را بدون هیچ میکاپی به آرایشگاه رفته و نمونه عکس عروسی که دوست دارید را همرا داشته باشید و یک تست آرایش  داشته باشید بهتر است به دلیل سفید بودن لباس عروس یک لباس سفید معمولی هم بپوشید و عکس بگیرید تا از نتیجه روز عروسی مطمئن شوید.

یا اگر دوربین حرفه ای دارید با نورهای مختلف عکس بگیرید و آرایش خود را ارزیابی کنید.

 

در پکیج عروسی چه چیزی گنجانده شده است؟

بستگی به انتخاب عروس و بودجه پکیج های متفاوتی ارائه می شود ولی از آرایش و شینیون شروع شده و شامل خدمات دیگری از قبیل رنگ و لایت  مو، خدمات ناخن ، خدمات پاکسازی پوست و ماساژ صورت و … که همه این گزینه ها  باید در جلسه آزمایشی توافق شود.

 

آیا باید آرایشگر خود ارتباط مثبت داشته باشیم ؟

بله از انجایی که روز عروسی بسیار استرس زاست و  مدت زمان زیادی را در طی روز عروسی در کنار هم سپری میکنید پس باید آرایشگر ارتباط خوبی را با عروس برقرار کند  و ”  اندازه مهارت آرایش آنها اهمیت دارد.” با پخش موسیقی ملایم و عاشقانه محیطی آرامش بخش را فراهم کنند.

 

آیا باید آرایش خود را برای افراد یا عکس ها انجام دهم؟

عروس ها از طریق لنزهای مختلف دیده می شوند: بنابراین هنرمند آرایشی حرفه ای تفاوت لنز دوربین گوشی  ،یک دوربین حرفه ای و احتمالاً یک دوربین فیلمبرداری  را در  نظر میگیرد و ترکیب آرایش را به گونه ای در نظر میگیرد که با هر نور و هر لنز دوربین عکس خوب شود.

 

 

ویژگی‌های یک آرایشگاه زنانه ‌‌ی خوب چیست؟

زیبایی از جمله خواسته‌های اصلی هر فردی می‌باشد. امروزه با ظهور امکانات متفاوت، افراد به زیبایی خود بیشتر اهمیت داده و اقدامات گوناگونی برای دست‌یابی به آن انجام می‌دهند.

لازم به ذکر است که مراکز زیبایی و آرایشگاه‌های بسیاری در طی زمان در سراسر نقاط جهان تاسیس شده‌اند که در زمینه‌ی انجام کارهای زیبایی، فعالیت‌های گوناگونی را انجام می‌دهند.

 یک آرایشگاه زنانه‌ ی خوب که بهترین آرایشگاه عروس اصفهان باشد باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

تاسیس آرایشگاه و انجام کارهای زیبایی و آرایشی، امروزه به یکی از پرطرفدارترین شغل‌ها بین افراد مختلف تبدیل شده است و با توجه به تمایل زیاد افراد به داشتن ظاهری زیبا، مراجعه کنندگان به این آرایشگاه‌ها همواره در حال افزایش و رشد روزافزون هستند؛

شغل آرایشگری به یکی از پردرآمدترین شغل‌ها در دنیای امروز تبدیل شده است. برای تاسیس یک آرایشگاه زنانه، پس از کسب مهارت لازم در زمینه‌ی آرایشگری و دریافت مدرک، ابتدا باید به دریافت مجوز از سوی وزارت کار اقدام کرد.

چه مدارکی برای بهترین سالن آرایشگاه عروس لازم است ؟

لازم به ذکر است که مدرک آرایشگری مورد نیاز برای تاسیس آرایشگاه، شامل مدرک آرایش و پیرایش می‌باشد.

ویژگی‌ مهم و ابتدایی برای انتخاب یک آرایشگاه خوب، نزدیکی محل آن به مکان زندگی افراد می‌باشد.

با وجود مشاغل روزانه‌ی بسیار زیاد برای افراد، وقت کافی برای مراجعه به جایی غیر از آرایشگاه نزدیک به مکان زندگی میسر نمی‌شود.

به همین دلیل اولین انتخاب برای هر خانمی، نزدیک‌ترین آرایشگاه به محل زندگی می‌باشد.

ویژگی دیگری که یک آرایشگاه خوب باید داشته باشد، مهارت کامل و حرفه‌ای بودن آرایشگرها و افراد مشغول به کار در آرایشگاه موردنظر می‌باشد.

مشخصا انجام کارهای زیبایی به نحو احسن توسط آرایشگرها، مهم‌ترین خواسته‌ی مراجعین به آرایشگاه می‌باشد؛

لذا یک آرایشگاه زنانه خوب، باید قادر باشد تا خواسته‌ی مشتری را به نحو احسن انجام دهد.

البته باید این نکته را یادآوری کرد که هر چه یک آرایشگاه در کار خود حرفه‌ای‌تر عمل کند، هزینه‌ای که بابت انجام کار از مشتریان دریافت می‌شود نیز بیشتر خواهد شد.

داشتن کادری حرفه‌ای مثل به بهترین آرایشگاه عروس در اصفهان برای انجام کارهای زیبایی، از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های یک آرایشگاه زنانه‌ی خوب است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.