بهترین آرایشگاه عروس در خمینی شهر
بهترین آرایشگاه عروس در خمینی شهر

بهترین آرایشگاه عروس در خمینی شهر

خدمات عروس در بهترین آرایشگاه عروس در خمینی شهر کجاست؟

روز عروسی شما بهترین روز زندگی شماست! این را بخاطر بسپارید که با متخصصان آوای ماهور ما چندین سال است که عروس ها و مهمانی های عروس را زیبا کرده ایم و در کلیه خدمات خود سنگ تمام گذاشته ایم . ما “بهترین سالن میکاپ ” و “شینیون عروس ” را در بهترین آرایشگاه عروس در خمینی شهر اصفهان داریم ، بنابراین می تونید مطمئن باشید که در روز عروسی خود بهترین هستید. سالن آوای ماهور  با داشتن تجهیزات و لوازم آرایش و مواد کاملا حرفه ای برای  تهیه و خدمات کامل عروس در روز بزرگ شما است. ما می توانیم برای همه عروس خانم ها از آرایش کلاسیک گرفته تا لایت و مدرن را انجام دهیم با رزرو کردن سالن آوای ماهور بهترین تجربه را در بهترین روز زندگیتان رقم بزنید. و قبل از آن حتما نمونه کارهای ما را در وب سایت و رسانه های اجتماعی مشاهده کنید.

تخصص ویژه سالن آوای ماهور بهترین آرایشگاه عروس در خمینی شهر بر روی میکاپ و شینیون و گریم عروس می باشد.

آرایشگاه های ما در طراحی عروس هایی با سبک جدید، سفارشی و ویژه متخصص هستند و در روز بزرگ شما ظاهر بی نظیری عالی و بی نظیر به شما می دهند! آرایشگاه های ما هر چند شما را به یک مشاوره تفصیلی تشریفاتی راهنمایی می کند که در آن ما در مورد سبک شخصی شما صحبت خواهیم کرد و از طریق نمونه کارها به دنبال ایجاد یک مدل عروس دلخواه برای شما می باشد! اجرای آزمایشی قبل از روز بزرگ شما نیز موجود است تا مطمئن شوید ظاهر شما کامل است!

آرایش عروس برای عکساسی و فیلمبرداری روز برای “روز ویژه” شما این تکنیک پوست شما را با یک برنامه کانتورینگ سفارشی طراحی شده انجام می دهد برای عکاسی و فیلمبرداری آماده می کند. آرایش ما عکسهای زیبایی را ارائه می دهد که برای سالهای بعد قابل تحسین هستند!

لوازم آرایش آوای ماهور بهترین آرایشگاه عروس در خمینی شهر

(برای همه مهمانی های عروس پیشنهاد شده است) کرم پودی و   لوازم آرایشی  که ما در آوای ماهور استفاده می کنیم ضمن حداکثر پوشش ، احساس سبک تری را فراهم می کند. این کرم پودرها دارای مقاومت  طولانی در برابر آب و عرق است. این روش را می توان که برای همه آرایش ها استفاده می شود.

در اسرع وقت:

از چند روز قبل برای رزرو آرایشگاه عروسی برنامه ریزی کنید . برنامه ریزی زودتر ما را قادر می سازد تا نیازهای شما را تأمین کند. این شامل خدمات روز حنابندان ،عقد و سایر مهمانی های عروس می شود.

اگر مشکلی برای مراقبت از پوست وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد ، لطفاً حداقل 3 ماه قبل از روز عروسی خود با یک متخصص پوست مشورت کنید. بسته به نیاز پوست شما ، ممکن است مدتی لازم باشد تا هرگونه مشکل رفع شود. رژیم مراقبت از پوست شما باید فوراً شروع شود.

خدمات سالن زیبای آوای ماهور بهترین آرایشگاه عروس در شهرکرد

 

3 هفته قبل از روز عروسی شما:

با آرایشگر خود مشورت کنید.

ممکن است بخواهید با مو و آرایش خود یک روز آزمایشی انجام دهید. یک روز آزمایشی به شما امکان می دهد تا با مو و آرایش خود آزمایش کنید و رضایت روز عروسی خود را تضمین کنید. قیمت ها به سطح آرایشگ  شما بستگی دارد.

 

1 هفته قبل از روز عروسی:

مراقبت های پوستی و لایه برداری انجام می شود . این سرویس تضمین می کند که پوست شما در عکس های نزدیک به بهترین حالت به نظر می رسد.

مانیکور و پدیکور نیز انجام می گیرد

 

3 روز قبل از عروسی:

اپیلاسیون مو های زائد انجام می شود.

تا هر گونه نگرانی در مورد مراقبت از پوست در آخرین لحظه برطرف شود.

 

روز عروسی:

شینیون عروس

برنامه آرایش عروس

گریم عروس

مژه مصنوعی

آخرین طراحی ناخن دست و پا

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.