بهترین آرایش و شینیون عروس

بهترین آرایش و شینیون عروس

بهترین آرایش و شینیون عروس

بهترین آرایش و شینیون عروس : یکی از مهم ترین اتفاقات در زندگی هر فردی، ازدواج و برگزاری مراسم عروسی می باشد. عروس و داماد هر کدام قبل از برگزاری جشن، استرس ها و نگرانی های مخصوص به خود را دارند. یکی از نگرانی های خانم ها، انتخاب بهترین آرایش و شینیون عروس می باشد. به همین سبب شاید از مدت ها قبل به دنبال نمونه های جدید آرایش و شینیون عروس باشند.

هر کدام از قسمت های صورت و مو باید به نحوی آرایش و طراحی شوند که با فرم صورت، رنگ پوست و … هماهنگی داشته باشد. به همین سبب علاوه بر اینکه خود به دنبال جدیدترین نمونه های آرایش و شینیون عروس هستید باید حتما از آرایشگری حرفه ای نیز کمک بگیرید تا به شما مشاوره بدهد.

انتخاب نوع آرایش و شینیون عروس و آرایشگری ماهر می تواند نتیجه ی خوبی برای شما به همراه داشته باشد و با دیدن عکس ها و فیلم های خود از آن لذت ببرید.

 

معرفی آرایش و شینیون عروس

 

انتخاب بهترین بهترین آرایشگاه عروس اصفهان شاید یکی از حساس ترین کار ها برای هر فرد باشد. هر قسمت از صورت و مو باید آرایشی زیبا داشته باشد تا در مجموع چهره ی شما خاص و دلنشین درآید. برخی از قسمت ها را که باید توجه ویژه ای به آن ها شود، برای شما بازگو می کنیم.

 

پوست صورت

 

یکی از ابتدایی ترین اقدامات برای آرایش و شینیون عروس ، به وجود آوردن پوستی صاف و یک دست می باشد. زیرا پوست به عنوان یک زیرساز است و بر روی آن آرایش صورت می گیرد به همین سبب حتما باید تمیز و یک دست باشد تا آرایش اجزا صورت به خوبی روی آن انجام و دیده شود. به همین سبب آرایشگر با توجه به پوست عروس خانم ها، ماسک هایی را برای آن ها پیشنهاد می کند تا کرم پودر ها بهتر روی پوست بنشیند.

آرایش چشم

یکی از تاثیرگذارترین قسمت های صورت چشم می باشد. به همین سبب آرایشگران برای آرایش آن دقت زیادی می کنند تا زیبایی آن دیده شود. سایه های متنوع و رنگی، خط چشم های باریک و دنباله دار و … از اقداماتی است که بر روی چشم صورت می گیرد تا آرایش و شینیون عروس زیباتر به نظر برسد.

آرایش لب

از دیگر قسمت های مهم صورت، لب ها می باشند. در گذشته برای آرایش لب از رژ لب و خط لب های تیره و جیغ استفاده می شد. اما در حال حاضر بیشتر رنگ های ملایم و مات برای لب به کار می رود. آرایش به هر میزان که ملیح تر و ملایم تر باشد، زیبایی فرد دو چندان می شود و در عین حال طبیعی تر نیز به نظر می آید.

شینیون مو

یکی از مهم ترین اقدامات برای آرایش و شینیون عروس، انتخاب طرح شینیون می باشد. برخی از عروس خانم ها موی باز و برخی دیگر موی بسته دوست دارند. انتخاب طرح و مدل شینیون اگر بر عهده ی آرایشگر باشد نتیجه ی بهتری خواهد داشت. زیرا او با توجه به فرم صورت و میزان حجم مو، طرح را انتخاب می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.