بهترین رنگ کار اصفهان
بهترین رنگ کار اصفهان

بهترین رنگ کار اصفهان دردپارتمان تخصصی و زیبایی آوای ماهور

بهترین رنگ کار اصفهان، سالن زیبایی آوای ماهور است که با چندین سال سابقه کاری کاملا با رنگ ها آشنایی دارد و می تواند با ترکیب رنگ ها بهترین رنگ را برای مشتری انجام دهد، هم چنین مانع آسیب مو شود و اگر مویی آسیب دیده است با تجربه ی خود بداند چه رنگ هایی را برای موهای آسیب دیده انتخاب کند.
انتخاب رنگ ها و محصولات مناسب
1-رنگ مو را باید برای موهای آسیب دیده انتخاب کنید. به دنبال رنگ مویی که به طور خاص برای استفاده در موهای آسیب دیده طراحی شده است. به دنبال محصولات بدون آمونیاک باشید که حاوی مواد مغذی مانند ژله سلطنتی هستند. رنگ های مرطوب کننده نیز برای موهای آسیب دیده عالی هستند.
2- از تلاش برای روشن کردن موها خودداری کنید. اگر موهای شما علاوه برآسیب دیدگی ریزش دارد، هرگز آن را روشن نکنید.
3-موهای خود را روزانه قبل از رنگ آمیزی بشویید. موهای تمیز، رنگ را بهتر جذب می کنند، اما شما هم چنین می خواهید زمان مناسب برای روغن های طبیعی را برای ایجاد یک مانع محافظ در پوست خود داشته باشید. حداقل تا یک روز قبل از رنگ موهای خود را نشویید.
4-تمرکز بیشتر روی ریشه های موی شماست. اگر موهای شما رنگ شده است و ریشه های آن در آمده است فقط باید ریشه های مو رنگ شود و موهایی که در حال حاضر آسیب دیده اند بهتر است کل آن رنگ نشود چون ممکن است با رنگ بیش از حد خشک شوند.
برای رنگ کردن مو، مخصوصا موهای آسیب دیده بهتر است به آرایشگاه مراجعه کنید زیرا یک آرایشگر حرفه ای می داند در هنگام رنگ کردن مو چه کاری انجام دهد که آسیب رساندن به مو به حداقل برسد و ما به شما آوای ماهور، بهترین آرایشگاه اصفهان و بهترین رنگ کار اصفهان را معرفی می کنیم.

بهترین رنگ کار اصفهان
بهترین رنگ کار اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.