بهترین آرایشگاه اصفهان | بهترین میکاپ آرتیست اصفهان |بهترین آرایگشاه عروس در اصفهان |آموزش میکاپ عروس اصفهان

بهترین شنیون کار

بهترین شنیون کاریک شنیون کار حرفه ای امکان دارد هر ساله با توجه به هنر و خلاقیت خود یک مدل جدید را وارد دنیای آرایشگری کند که این مدل ها یک مدل معرف و مشهور و به نوعی برند شنینون هستند. بهترین شنیون کار حرفه ای باید به روز باشد و  بتواند تمام مدل های شنیون را انجام دهد و با هنر و حرفه ی خود جذابیت بیشتری به مدل های شنیون بدهد.

شینیون یعنی حجیم کردن و جمع کردن موی سر به روش های مختلف و حالت دادن و تغییر شکل دادن به مو به وسیله تکنیک های مخصوص است. یک شنیون زیبا نیاز به براشینگ و پوش دادن خوب موها دارد که این روش کار شنیون را ساده و راحت تر می کند.

تکنیک های اصولی در مورد شینیون مو:

1-پیدا نبودن سنجاق مو در شنیون: بعضی افراد فکر می کنند اگر سنجاق زیادی در شنیون به کار ببرند باعث می شود شنیون محکم تر نگه داشته شود درصورتی که زمانی یک شنینون حرفه ای است که با حداقل ستجاق بهترین شنیون مو را درست کنیم. برای موهای کم پشت و کوتاه باید از روشهای مانند اکستنشن مو استفاده کرد که این روش هم نیاز به ظرافت و تجربه دارد.

2– تکنیک های شینیون را بشناسیم و به طور کامل کنار هم از آن استفاده کنیم.

3- با توجه به سلیقه و قد مشتری، فرم سر و صورت و گردن، نوع مراسمی که مشتری می خواهد در آن شرکت کند و همچنین لباسی که مشتری میخواهد بپوشد مدل مو انتخاب شود.

4- بعد از پایان شینیون باید از چه اسپری استفاده شود، اهمیت بسیار زیادی دارد. چون بعضی از مدل موها به خاطر اینکه ثابت بمانند نیاز به یک اسپری قوی تر دارند و بعضی از مدل موهای دیگر به صورتی هستند که با یک اسپری سبک حالت می گیرند و طبیعی تر به نظر می رسند.

ما به شما بهترین شنیون کار اصفهان دپارتمان تخصصی آوای ماهور را معرفی می کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.