بهترین پایه آرایش پوست مستعد آکنه

بهترین پایه آرایش پوست مستعد آکنه

بهترین پایه آرایش پوست مستعد آکنه

بهترین پایه آرایش پوست مستعد آکنه : اگر پوستی مستعد آکنه دارید ، می دانید که بیدار شدن با یک صورت پرجوش  چقدر ناامیدکننده است. اولین فکر شما ممکن است زدن یک کرم  پایه و کانسیلری باشد که بتواند لکه های شما را بپوشاند  اما یافتن پایه مناسب برای پوست مستعد آکنه بسیار مهم است.

همه فرمول ها برای همه انواع پوست مناسب نیستند  ممکن است برخی از آنها پوشش کافی نداشته باشند در حالی که برخی دیگر ممکن است حاوی موادی باشند که باعث شکستگی کرم می شوند. کمی وقت بگذارید و در مورد بهترین پایه های پوستی مستعد آکنه اطلاعات کسب کنید ، بنابراین دفعه بعد برای پوشاندن جوش هایتان مشکلی نخواهید داشت.

 

چگونه بهترین پایه پوست مستعد آکنه را انتخاب کنیم

قبل از مراجعه به خرید پایه جدیدی که متناسب با پوست مستعد آکنه باشد ، مطمئن شوید که با اصطلاح غیر comedogenic آشنا هستید . لوازم آرایش غیر کمدوژنیک به گونه ای است  که برای کاهش احتمال گرفتگی منافذ صورت ساخته شده است. شما می دانید که مسدود شدن منافذ پوست می تواند منجر به جوش بیشتر  شود  بنابراین ، اگر پوست مستعد آکنه یا چربی دارید ، همیشه برچسب را بررسی کنید تا فرمول آن  none comedogenic  باشد.

 

بهترین پایه  ما برای پوست مستعد آکنه

اگرچه ممکن است بخواهید لکه ها را نیز بپوشانید ، اما باید مطمئن شوید که آرایش صورت منافذ پوست شما را نیز مسدود نکرده است. برای ایجاد تعادل مناسب ، در اینجا بهترین مبانی برای پوست مستعد آکنه آورده شده است.

این کرم ها پوشش دهی از متوسط ​​تا کامل را ایجاد می کند که پوست شما را سنگین نمی کند و منافذ پوست را مسدود نمی کند که سبک ، بادوام و مقاوم در برابر گرما ، عرق و انتقال است ، در صورتی که یک روز طولانی (یا شب) در پیش دارید ، این گزینه مناسب است.

به صورت پودری ، مات
یک پایه بسیار سبک وزن ، مات و پودری ، پوشش کامل و شگفت انگیزی را ایجاد می کند بدون اینکه سنگینی به نظر برسد که نواقص عیب ها را به زیبایی تار می کند ، ضد حرارت ، ضد عرق و ضد انتقال است در حالی که باید  غیر کمدوژنیک است و برای پوست های مستعد آکنه و حساس مناسب است.

علاوه بر فرمولاسیون آن باید برای کمک به تطابق در رنگ پوست شما باشد .

 

 پرایمر را اعمال کنید

هنگامی که پوستی مستعد آکنه دارید ، یکی از بهترین محصولات آرایشی که می توانید استفاده کنید ، پرایمر است. قبل از استفاده از فونداسیون ، با یک آغازگر مات کننده ، روی پوست خود را صاف کنید. پرایمر می تواند به صافی بافت پوست شما کمک کرده و لکه ها را تار کند .

 

از تصحیح کننده رنگ استفاده کنید

آیا لکه ها یا نشانه هایی وجود دارد که قرمز به نظر می رسند؟ برای کمک به خنثی نمودن ظاهر قرمزی ، به یک اصلاح کننده رنگ سبز مانند  متوصل شوید. از نقطه مداد رنگی استفاده کنید تا لکه ها را محو کنید و با برس آرایش یا انگشتان خود به خوبی ترکیب شوید.

 

 پنهان سازی

اگر هنوز لکه هایی از آن مشاهده می شود ، آرایش صورت خود را با کانسیلر به پایان برسانید. که ضد آب بوده و  پوشش کامل داشته باشد  کانسیلر کاملا پوشش می دهد بدون اینکه خیلی سنگین باشد ، و هرگونه قرمزی را محو می کند.

 

تنظیم با پودر

آخرین مرحله در ایجاد پایه های مستعد آکنه این است که به آرامی صورت خود را با پودر تنظیم کنید تا مطمئن شوید آرایش در جای خود ثابت است.

بهترین سالن بهترین آرایشگاه عروس اصفهان آوای ماهور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.