بهترین گریمور اصفهان
بهترین گریمور اصفهان

بهترین گریمور

بهترین گریمور فردی است که با مهارتی که از لحاظ گریم دارد بتواند نقاط ضعف و قوت چهره را بشناسد و عیب و نقص هایی که در چهره فرد وجود دارد را برطرف کند و باتوجه به شناخت پوست و نوع آماده سازی پوست یک میکاپ تخصصی را انجام دهد. برای آرایش بی نظیر و بدون نقص باید از گریم در کنار آرایش عروس استفاده شود و یک گریمور باید بتواند با متعادل سازی چهره، عیب های موجود در چشم ها و بینی و … را بپوشاند و زیبایی چهره را چندین برابر کند. گریمور باید تمام حالت های مختلف گریم صورت که در آرایش صورت عروس کاربرد دارد را بشناسد. در هر حرفه ای مزایا و معایبی وجود دارد که این حرفه هم مستثنا نیست یکی از مزایای شغل گریمورعروس این است که محیط کار فرد شاد و متنوع است هم چنین درآمد بالایی دارند. اما معایب آن به ایستادن های طولانی  است. هم چنین بروز بودن یک میکاپ آرتیست بسیار مهم و از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز به گذراندن دوره های تکنیکی است که بسیار پر هزینه می باشد.

گریم به 2 صورت گریم تخصصی عروس و گریم سینمایی انجام می شود. گریم تخصصی فقط مختص به گریم عروس نیست بلکه زمانی که فرد گریم را به صورت حرفه ای و تخصصی بلد باشد می تواند گریم های متفاوتی را  انجام دهد.

ویژگی های بهترین گریمور عروس:

  • خوش برخورد و روابط اجتماعی بالا
  • صبور و مسئولیت پذیر
  • مهارت چهره شناسی، دقیق و خلاق
  • دارای ذوق هنری

اگر میخواهید در جشن خود چهره ای زیبا و منحصر به فردی داشته باشید ما به شما بهترین گریمور اصفهان، آوای ماهور را معرفی می کنیم. دپارتمان زیبایی آوای ماهور با ارائه بهترین و بروزترین پکیج های عروس به سبک های مختلف اروپایی آماده خدمت به شما هستند.

بهترین گریمور اصفهان
بهترین گریمور اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.