دوره آموزش رنگ مو

دوره آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته شامل آموزش تئوری و عملی

دوره آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته

دوره آموزش رنگ مو  و آموزش بهترین رنگ و لایت مو اصفهان یکی از راه هایی که در حرفه آرایشگری باعث کسب درآمد بالا می شود، گذراندن دوره آموزش رنگ مو است. گرفتن تخصص و انجام کار رنگ و مش به صورت حرفه ای و ماهرانه، باعث می شود تا انواع متدهای جدید و به روز را فرا گرفته و وارد باز کار شد.

برگزاری این دوره ها در آموزشگاه های مختلف، به صورت مبتدی و پیشرفته می باشد. همچنین هنرجو باید برای فراگیری آموزش ها، ابزار و وسایل مورد نیاز را تهیه کند. این ابزار شامل برس و کاسه رنگ، انواع شانه و برس، کلیپس مخصوص، قلاب، کلاه رنگ، فویل آلومینیومی، کلاه مش، رنگ های مختلف و به صورت موقت و دائم، اکسیدان، پودر و کرم دکلره، سشوار و… می باشند.

پس از گذراندن آموزش رنگ مو، فرد مدرک تخصصی گرفته و با تسلط کامل می تواند انجام کار رنگ را روی موی سر طبیعی انجام دهد. فراگیری و آموزش رنگ مو در واقع کار با مواد شیمیایی است که در ساختار فیزیکی و شیمیایی موها تغییر ایجاد کرده و باعث زیبایی بیشتر چهره می شود.

دوره آموزش رنگ مو

 نحوه برگزاری دوره آموزش رنگ مو

کلاس های آموزشی رنگ مو، در آموزشگاه های مختلف به صورت خصوصی و عمومی برگزار می شود. البته هزینه هر کدام از این نوع کلاس ها متفاوت است. چرا که در دوره های خصوصی معمولا بین یک تا سه هنرجو حضور دارند، بنابراین یادگیری کار و رسیدگی استاد به هنرجو بهتر صورت می گیرد.

دوره آموزش رنگ مو در آموزشگاه ها به صورت مبتدی و پیشرفته برگزار می شود. در هر دوره آموزش های خاصی داده می شود که هزینه هر دوره نیز با یکدیگر متفاوت است.

در دوره های مبتدی، ابتدا آموزش های تئوری لازم به هنرجو داده می شود. شناخت ساختار مو، کاتالوگ خوانی و رنگ شناسی، رنگ کردن موهای طبیعی و رنگ شده، نحوه مش کردن با کلاه، براشینگ مو و… از جمله مواردی هستند که در دوره مبتدی آموزش داده می شوند. در پایان این دوره هنرجو می تواند به صورت عملی کار رنگ مو را انجام دهد.

در  آموزش رنگ مو به صورت پیشرفته، متدهای جدید و به روز، مطابق با آخرین تغییرات در دنیای مد آموزش داده می شود. این موارد شامل مش با فویل و به صورت شعاعی، بالیاژ و آمبره و سامبره، مش و لایت های فانتزی، دکوپاژ، ریمو کردن رنگ ها و… می باشد.

آوای ماهور بهترین آرایشگاه اصفهان شامل بهترین شینیون اصفهان ، بهترین میکاپ آرتیست اصفهان ،و بهترین آرایشگاه عروس در اصفهان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.