رنگ رژلب مناسب برای شما

رنگ رژلب مناسب برای شما

رنگ رژلب مناسب برای شما می تواند ظاهر شما را فوراً تغییر دهد. اما یافتن سایه مناسب به این معنی است که ابتدا رنگ پوست خود را درک کنید. این نکات از متخصصان زیبایی ، جستجوی رژ لب مورد علاقه شما را بسیار ساده تر می کند.
هر محصول تحریریه به طور مستقل انتخاب می شود ، اگرچه از طریق پیوندهای ما چیزی بخرید ممکن است به ما جبران شود یا کمیسیون وابسته دریافت کنیم. رتبه بندی و قیمت ها دقیق است و اقلام موجود در زمان انتشار است.

 

پیدا کردن بهترین رژ لب برای شما

در حالی که ترند های آرایش می آیند و می روند (اغلب در سال) ، برخی از چیزها هرگز از مد نمی افتند – و رژ لب مطمئناً یکی از آنهاست. رنگها  ممکن است تغییر کنند ، اما مفهوم کشیدن آن رنگ عالی بر روی لبهای شما برای بهتر شدن  ظاهر شما همیشگی است.  استفاده از رژ لب-چه شفاف ، چه فلزی ، مات ، خامه ای ، مایع ، مات ، پیراهن بلند ، براق یا لکه دار-به ما احساس زیبایی ، اعتماد به نفس و هماهنگی می دهد.

 

چگونه رنگ پوست خود را تعیین کنیم

با وجود اینکه ما چندین بار در روز خود را در آینه نگاه می کنیم ، اکثر ما در واقع نمی دانیم رنگ پوستمان چیست. این اطلاعات ضروری است که می تواند بسیاری از حدسیات را از یافتن پالت رنگ مناسب دور کند.

بنابراین ، چگونه می توانید یکی را مناسب انتخاب کنید؟ اولین قدم عالی که  آرایشگر مشهور توصیه می کند این است که در نظر بگیرید که آیا جواهرات نقره ای برای شما جذاب تر به نظر می رسند یا طلایی . رنگ طلایی به جلای پوست گرم و نقره ای  به جلوه دادن پوست سرد کمک می کند . سوالات  مهم دیگر درباره تن پوست : آیا رنگهای قرمز ، نارنجی ، زرد یا قهوه ای مناسب شما هستند. یا در رنگ های آبی ، بنفش و خاکستری بهتر به نظر می آیید؟ او توضیح می دهد که اولی تمایل به پوست گرم و دومی تمایل به سردی دارد.

همچنین می توانید وریدهای داخلی مچ دست خود را بررسی کنید. سوزی گرشتاین ، آرایشگر مشهور اهل نیویورک می گوید: “اگر رگهای بنفش یا آبی دارید ، احتمالاً ته رنگ سرد دارید ، در حالی که ته رنگ گرم اغلب رنگ سبز مایل به سبز دارد”. “ته رنگهای خنثی معمولاً ترکیبی از هر دو را دارند و رگه های سبز اغلب می توانند نشان دهنده ته رنگ زیتونی باشند.”

در اینجا ، آرایشگران نکات بیشتری را در مورد چگونگی انتخاب بهترین رژ لب برای رنگ پوست خود نشان می دهند. و اگر عاشق یک پاپ قرمز کلاسیک هستید ، این نکات را با چند ترفند نابغه دنبال کنید تا رژ لب قرمز را مانند یک حرفه ای بمالید .

 

چگونه ما بهترین رژ لب ها را برای هر رنگ پوست انتخاب کردیم

برای ایجاد این لیست از بهترین رژ لب ها برای هر رنگ پوست ، از نظر بهترین آرایشگاه اصفهان  چه چیزی در تعیین انواع پوست موثر است. از آنجا ، ما به متخصصان تکیه کردیم تا ما را به سمت بهترین رژ لب ها برای هر رنگ پوست راهنمایی کنند. ما همچنین بررسی ها و رتبه بندی ها را بررسی کردیم تا بهترین مارک ها و لکه های رژ لب را برای هر رنگ توصیه شده پیدا کنیم.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.