photo_2018-03-05_12-00-07

رنگ و لایت مو

عروس سرای اوای  ماهور:امروزه با توجه به انبوه مارک‌ها و تعداد زیاد سالن‌های زیبایی، انتخاب رنگ موی مناسب و محل مورد اطمینان برای اینکار یکی از دغدغه‌های خانم‌ها می‌باشد. واضح است، همه دوست دارند بهترین رنگ و لایت مو را با توجه به خصوصیات ظاهری صورت خود داشته باشند،دپارتمان زیبایی آوای ماهور شما را در این مهم راهنمایی خواهد کرد.

فرق كج هاي خيلي زياد جزو مدهاي خيلي پرطرفدار ٢٠١٨ هستند با ما تماس بگيريد و برای عید نوروز امسال رنگ و لایت مو ی جدید را امتحان کنید

بهترین کار برای ایجاد تغییر و تنوع در چهره هر خانمی ،تغییر رنگ مو است.البته میزان تاثیرگذاری این تغییر بستگی به انتخاب درست رنگ مو و انتخاب صحیح انواع تکنیک های رنگ مو دارد.

تغییرات رنگ مو و مش در روزهایی که تغییر فصل و سال نزدیک می شود بیشتر است چرا که خانم ها دوست دارند برای روزهای جدید به روز شوند

طیف های خیلی روشن رنگ های مسی بلوند در سال ۲۰۱۷ محبوب ترین های دنیا بودند اما همیشه رنگ پرتقالی ممسی طرفداران خود را دارد.

رنگ و لایتهای   از ۲۰۱۷ در سالن اوای ماهور چیزی به سال نو نمانده است و هیچ حسی لذت بخش تر از داشتن موهایی زیبا و سالم نیست!

برای رزرو تماس بگیرید

 

📶09132883063
📶09394757393

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.