روش های اکستنشن مو
روش های اکستنشن مو

روش های اکستنشن مو

روش های اکستنشن مو

روش های اکستنشن مو به 4 صورت است که هر کدام در این مقاله توضیح می دهیم:

اکستنشن با کراتین:

در این روش از چسب کراتین استفاده می شود که نوعی چسب بی ضرر برای مو است. در روش اکستنشن با کراتین، کاملا طبیعی است و هیچ آسیبی به مو وارد نمی شود هم چنین برای قسمت هایی مثل جلوی سر، موهای کم پشت و نازک بسیار مناسب است.
برای خانم هایی که بسیار حساس هستند و دوست ندارند هنگام بستن موها و شنیون کردن جای نصب دیده شود، می توانند از روش اکستنشن با کراتین استفاده کنند.

اکستنشن به روش رینگ یا حلقه

رینگ قطعات کوچک پلاستیکی هستنید و با استفاده از قلاب مخصوص انجام می شود. از انبرهای مخصوص اکستنشن مو برای این روش استفاده می شود که به راحتی می تواند رینگ های پلاستیکی را با موهای مصنوعی در کنار موهای طبیعی، قرار دهد.

اکستنشن لیزری مو:

با دستگاه لیزری و کراتین خالص انجام می شود. دستگاه لیزری مانند دستگاه معمولی عمل می کند با این تفاوت که دستگاه لیزری حرارتی نیست. به این روش که موها رو تقسیم بندی می کنیم بعد از تقسیم بندی یک لایه خیلی نازک از مو را جدا می کنیم، موهایی را که سر چسب کراتین زدیم را نزدیک به ریشه کنار هم می گذاریم و با دستگاه لیزر به صورت ضربه ای روی چسب می زنیم تا موهایی که جدا شده است، چسبی شود و بعد با انگشت موها رو به صورت دورانی می چرخانیم.

اکستنشن مو میکرو لیزری:

در این روش به صورت رشته به رشته توسط ابزاری مخصوص برای اتصال هر اکستنشن مو، به موی طبیعی استفاده می‌شود. اگر به ظرافت اکستنشن موی خود حساسید، این روش یک روش مناسب ، ولی زمان بر می باشد و زیبایی خاص و فوق العاده ای را به موهای شما می دهد.‍ ‍
سالن زیبایی VIP آوای ماهور که یکی از بهترین آرایشگاه اصفهان است و شما می توانید با انتخاب مدل موهای اکستنشن و روش های اکستنشن مو، موهایی صاف، حالت دار،یا فر در سایزهای مختلف و اندازه ها و رنگ های مختلف داشته باشید برای گرفتن وقت، نصب یا ترمیم از چند روز قبل هماهنگ کنید و برای زیبا تر شدن با ما همراه باشید.

روش های اکستنشن مو
روش های اکستنشن مو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.