روش های برنزه کردن پوست در تابستان

روش های برنزه کردن پوست در تابستان

روش های برنزه کردن پوست در تابستان

روش های برنزه کردن پوست در تابستان : پوستی برنزه در کنار لباس هایی با رنگ های روشن و درخشش زیورآلات یکی از بخش های جذاب فصل های گرم سال است. پوست های برنزه یکی از ترند های محبوب در تابستان ها هستند و روش های مختلفی برای تیره تر کردن پوست در این فصل از سال وجود دارد. در ادامه برخی از روش های برنزه کردن پوست را معرفی خواهیم کرد.

روش های برنزه کردن پوست بدون نیاز به افتاب: ترکیب لوسیون و پودر کاکائو

برخی از مواد طبیعی، مانند کاکائو و قهوه، می توانند در تسریع فرایند برنزه شدن پوست حتی بدون وجود آفتاب، موثر واقع شوند. برای این منظور کافی است یک چهارم فنجان پودر شکلات یا کاکائو را با لوسیون پوست مورد علاقه خود مخلوط کنید. شما می توانید در خانه این محلول را به مدت 20 دقیقه بر روی پوست خود گذاشته و سپس با آب گرم دوش بگیرید.

روش های برنزه کردن پوست در زیر نور آفتاب: ترکیب هویج و تخم مرغ

برای این کار کافی است یک زرده تخم مرغ را با پنج قاشق غذاخوری روغن هویج مخلوط کنید. شما می توانید این مخلوط را با کمی لوسیون پوست ترکیب کرده و آن را بر روی پوست خود بمالید. بهتر است لوسیون استفاده شده spf بالایی داشته باشد تا از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید مراقبت کند. پس از 10 الی 15 دقیقه خوابیدن در زیر آفتاب، پوست خود را بشویید و این فرایند را تکرار کنید. با کمک این شیوه، به مرور زمان پوستتان تیره تر خواهد شد.

انجام بهترین خدمات زیبایی در بهترین آرایشگاه عروس در اصفهان سالن زیبایی آوای ماهور

روش های برنزه کردن پوست بدون آفتاب: ترکیب قهوه و حنا

برای این کار کافی است یک قاشق غذاخوری قهوه را به همراه سه قاشق غذاخوری حنا در آب حل کنید. در نهایت یک خمیر یک دست به دست می آید. این خمیر را می توانید به مدت 20 دقیقه الی نیم ساعت بر روی پوست خود قرار دهید و سپس یک دوش آب ولرم بگیرید. توجه داشته باشید که میزان رنگ دهی قهوه و حنا بسیار بالا است، بنابراین پس از گذاشتن مواد بر روی پوست، هر از گاهی میزان رنگ گرفتگی پوست را چک کنید و در صورت رضایت، خمیر را از روی سطح پوست خود پاک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.