خطای آرایشی
آوای ماهور خطای آرایشی

روش های درست آرایش کردن

روش های درست آرایش کردناگر آرایش به درستی بر روی پوست انجام نشود، صورت و آرایش مصنوعی به نظر می رسد. با روش های درست آرایش کردن، می توانید عیوب و نقص چهره خود را تا حدی کاهش دهید و زیبایی طبیعی خود را بیشتر کنید.
ما در این مقاله میخواهیم روش های درست آرایش کردن و زیرسازی پوست را برای شما توضیح دهیم:
برای صورت:
1-قبل از استفاده ازلوازم آرایش، باید پوست خود را کامل بشویید تا آرایش بهتر روی پوست بماند. ابتدا با دستمال مرطوب پوست خود را پاک کنید سپس بشویید تا کامل صرت شما تمیز شود و حدود یک دقیقه ماساژ بدهید تا همه باکتری ها و سلول های پوست مرده از بین رود. اگر پوست شما خیلی خشک است حتما کرم مرطوب کننده بزنید. به یاد داشته باشید که همیشه باید آرایش خود را در پایان روز پاک کنید و به هیچ عنوان با آرایش نخوابید چون منافذ پوست مسدود می شود و باعث چین و چروک می شود .
2- کرم پودر را به وسیله یک برس آرایشی یا اسفنج به سطح پوست خود زده و آن را پوشش دهید. اگر می خواهید سطح پوست شما یکسان شود و آرایش بیشتر بر روی صورت شما بماند حتما قبل از کرم پودر از پرایمر استفاده کنید. توجه داشته باشید از پرایمر برای دور چشم نزنید و باید از زیرساز مخصوص برای آن استفاده کنید.
3- کانسیلر زیر چشم خود را به صورت یک مثلث بزنید. این تکنیک پوشش طبيعی را تضمین می کند، چهره شما را تیره تر می کند و توجه شما را به چشم هایتان جلب می کند.
چشم و سایه :
4-ابتدا دور چشم خود را کاملا تمیز کنید سپس زیر ساز مخصوص دور چشم را برس مخصوص یا انگش به صورت ضربه ای روی پوست خود بزنید.
5-اگر می خواهید ماندگاری خط چشم و سایه ای که می زنید، بیشتر باشد و بالای چشم پخش نشود حتما از زیر ساز مخصوص چشم استفاده کنید.
6- چند لحظه صبر کنید سپس آرایش چشم خود ر ا انجام دهید.
ما به شما بهترین آرایشگاه اصفهان دپارتمان تخصصی آوای ماهور را معرفی می کنیم.

روش های درست آرایش کردن
روش های درست آرایش کردن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.