شینیون محفلی

شینیون محفلی و انواع شینیون محفلی

شینیون محفلی

شینیون به معنای آرایش مو بوده و به وسیله سنجاق مو، مو در پشت سر جمع می شود. شینیون محفلی دارای مدل و سبک های مختلفی می باشد و مناسب برای مجالس و افراد مختلفی است. انواع مدل های شینیون می تواند در ظاهر چهره فرد تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

در واقع شینیون یک روش پرکاربرد در میان بانوان برای آراستگی مو در مراسم های مختلف است. البته آرایشگر ماهر نیز باید بتواند با توجه به چهره فرد، نوع سلیقه، همچنین مدل لباس فرد و… شینیون مناسب و جذابی را ایجاد کند.

انواع شینیون محفلی

شینیون خطی؛ یکی از مدل های جدید و پرطرفدار برای حالت دادن به مو، شینیون به صورت خطی و ورقه ای است. در این نوع شینیون محفلی حالت مو بسیار ظریف بوده و برای درست کردن خط ها از کرم مو و یا اسپری های حالت دهنده، سنجاق مویی، شانه های مخصوص و… استفاده می کنند.

شینیون اروپایی؛ این مدل امروزه در بین آرایشگران ایرانی طرفداران بسیاری دارد و بسیار ساده در قسمت پشت سر بسته می شود. این مدل طبیعی بوده و از ابزار اضافی مانند پروتز برای بستن آن استفاده نمی شود.

شینیون مواج؛ در این نوع با استفاده از تافت و اسپری حالت موها را بر روی سر فیکس کرده و با دست موج هایی روی مو ایجاد می شود.

شینیون بافت؛ این نوع یکی از زیباترین مدل های شینیون محفلی بوده که با روش های جدیدتر تلفیق شده و یک شینیون بسیار جذابی را به وجود می آورد. در این نوع از بافت های تاج مانند، بافت تیغ ماهی و… استفاده می کنند.

شینیون باز؛ از این مدل برای موهای بسیار بلند استفاده می کنند و با کاربرد گل یا مروارید جلوه ای بسیار زیبا به موها داده می شود.

شینیون موی کوتاه؛ موهای کوتاه را نیز می توان با استفاده از موهای مصنوعی در لا به لای موها و یا با استفاده از چسب مو به به موها مدل داده و شینیون زیبایی به وجود آورد.

 

 

شینیون عروس توسط بهترین شینیون اصفهان در سالن آوای ماهور؛ یکی از مدل های شینیون محفلی که به طور خاصی برای عروس استفاده می شود و با تور و لباس عروس جلوه زیبایی به فرد می دهد، شینیون عروس در مدل های مختلف است. این نوع با لباس و نوع آرایش صورت متناسب بوده و دارای سبک خاصی است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.