لوازم آرایش گریم عروس

لوازم آرایش گریم عروس

لوازم آرایش گریم عروس

لوازم آرایش گریم عروس در بهترین آرایشگاه عروس اصفهان دارای انواع مختلفی بوده و استفاده از آنها باید طی مراحل خاصی باشد.

یکی از کارهایی که در زمان آرایش عروس در روز عروسی انجام می شود، گریم عروس است. گریم بایستی با استفاده از لوازم آرایش مرغوب و مناسب و از برندهای معتبر انجام شود تا نتیجه کار دارای کیفیت خوبی باشد.

در گریم عروس بایستی بر روی تعادل صورت فرد توجه داشت و همچنین از پوست نیز شناخت کافی داشت. چرا که با شناخت نوع پوست عروس که از نوع خشک، چرب و یا نرمال است می توان انواع مناسبی از لوازم آرایش گریم عروس را مطابق با پوست او استفاده کرد.

انواع لوازم آرایش گریم عروس

یکی از لوازم مهم در گریم عروس پرایمر است که باعث یکدست شدن پوست، جلوگیری از تعریق و ماندگاری لوازم آرایشی می شود. ده دقیقه قبل از انجام آرایش، بایستی پرایمر را روی صورت استفاده کرد.

مرطوب کننده ها یا آندربیس یکی دیگر از لوازم آرایش گریممی باشد که برای پوست های خشک به منظور رسیدن رطوبت مناسب به پوست استفاده می شود.

کرم پودرهایی که برای گریم از آنها استفاده می شود، لیکویید بوده که دارای پوشش دهی بالایی است. از این نوع کرم پودرها پس از پرایمر و برای زیر سازی استفاده می شود. همچنین برای انتخاب کرم پودر مناسب باید توجه داشت که با رنگ پوست هماهنگ باشد.

برای پوست های خشک بعد از کرم پودر می توان از پن استیک استفاده کرد. این نوع کرم ها حالت رولی داشته و دارای رنگ های مختلفی برای هر رنگ پوست می باشند. اما برای پوست هی چرب از کیک میکاپ استفاده می شود که کاربرد آن به این صورت است که باید با پد نم دار روی صورت قرار گیرد.

برای پوشاندن عیوب پوست مانند تیرگی زیر چشم و یا برجسته کردن برخی نقاط صورت از کانسیلر استفاده می شود. کانسیلرها با تنوع رنگی زیاد و برای کاربردهای مختلفی عرضه می شوند.

برای محو کردن مواردی مانند جوش، کک و مک و یا ماه گرفتگی از کاموفلاژ استفاده می شود. در آخر نیز یکی از لوازم آرایش گریم  که مورد استفاده قرار می گیرد، پودر یا اسپری فیکس است که باعث تثبیت آرایش می شود.

همچنین کانتورینگ صورت در گریم عروس باعث کاهش نواقص صورت شده و روشی برای زیباتر شدن اجزای مختلف چهره افراد است. در این روش از رنگ های تیره برای کوچک نشان دادن عیوب صورت استفاده می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.