ماسک صورت
ماسک صورت

انواع ماسک صورت برای انواع پوست

ما امروز در این مقاله برای شما انواع ماسک صورت را توضیح می دهیم که به خوبی بر روی تمام انواع پوست تاثیر می گذارند، مهم نیست اگر پوست چرب، پوست معمولی، پوست خشک یا پوست حساس و آکنه دار دارید این ماسک ها برای انواع پوست مناسب است.
ماسک صورت سفید تخم مرغ 
این ماسک صورت را “بسیار مرطوب کننده و تسکین دهنده” می نامد و یکی از بهترین ماسک های صورت است
جو دوسر و ماسک ماست
این یک ماسک اصلی اساسی است که شامل 3 عنصر اساسی است. این ماسک صورت برای تمام انواع پوست مناسب است و برای آماده سازی بسیار ساده است. این پوست شما را تمیز و جوان سازی می کند.
اسکراب شکر سفید
شکر یک سدیم ترجیح داده شده به نمک است زیرا تمایل به پاره شدن در پوست ندارد. هنگامی که پوست مرده بر روی سطح پوست جمع می شود، مهم است که آن را از بین ببریم. اگر پوست خشک دارید، از روغن به جای آب استفاده کنید.
ماسک صورت کاکائو 
از چای سبز و پودر کاکائو استفاده کنید تا یک چهره ملایم و شفاف داشته باشید و پوسیدگی را در چهره خود کاهش دهیدهم چنین برای پوست های خشک، چرب و معمولی عالی است.
ماسک صورت زردچوبه
این ماسک صورت زردچوبه پوست را روشن می کند و زنان از آن به عنوان یک براق کننده پوست برای چندین دهه استفاده می کنند و در صورت داشتن می توانید زرد چوبه را با روغن زیتون یا روغن بادام مخلوط کنید، اگر پوست چربی دارید می توانید ماسک را با آب لیمو و ماست مخلوط کنید. ممکن است پوست شما رنگ بگیرد اما پس از چند ساعت از بین می رود.
اگر برای ماسک یا پاکسازی پوست و صورت به دنبال بهترین آرایشگاه در اصفهان هستید ما به شما سالن زیبایی آوای ماهور را معرفی می کنیم که آماده ارائه کلیه خدمات زیبایی به عروس خانم ها و خانم های عزیز، به بهترین نحو و بالاترین کیفیت می باشند.

ماسک صورت
ماسک صورت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.