بهترین آرایشگاه عروس در اصفهان
بهترین آرایشگاه عروس در اصفهان

برای روز عروسی چه مدل موی عروس مناسب است؟

مدل موی عروس را چگونه برای خود انتخاب کنید؟

مدل موی عروس که شما را کاملا راضی کرده و باعث شود کل روز شگفت انگیز شوید ، بسیارمهم است.روز عروسی شما روزی است که همیشه باید با نگاه کردن به عکس های خود  بهترین خاطرات برای شما زنده شود و به احتمال زیاد خانه شما با عکس هایی از این روز ویژه پر خواهد شد.

در اینجا برخی از توصیه هایی که من برای عروسهایی که با آنها کار می کنم ارائه می دهم تا به ظاهر مناسب  در بزرگ ترین روز زندگیشان برسند.

تجربه ی چندین مدل موی عروس

یک ایده خوبی برای شروع روز عروسی خود  امتحان چند مدل موهای مختلف است تا ببینید که در طول روز با کدام  سبک احساس  بهتری دارید. توصیه بهتر این است تا تغییرات برای آزمایش مدل موهای  مختلف خیلی چشمگیر مانند کوتاه کردن مو یا رنگ آمیزی مو نباشد ، این مدل ها را تا زمانی که  مطمئن باشید همان چیزی است که می خواهید برای مدل موی روز بزرگ خود انتخاب کنیدرا خیلی جدی نگیرید. همیشه شروع به تحقیق و جمع آوری تصاویری که دوست دارید بسیارمفید باشد.

داشتن نمونه عکس های مورد علاقه

چند مدل شنیون از عکس هایی که انتخاب کرده اید ،  را به آرایشگاه خود ببرید تا به صورت حرفه ای در مورد آن ها صحبت کنید شما همچنین باید در مورد زمان ازدواج خود فکر کنید  که مثلا هوا روشن یا تاریک است  یا اینکه هوا سرد یو خشک ،مرطوب یا گرم باشد که موهای شما را تحت تأثیر قرار می دهد – آیا ترجیح می دهید آنرا کاملا بالا ببندید یا اینکه باز باشند؟

آیا موهای شما با مدل لباستان مطابقت دارد؟

لباس شما بخش بزرگی از عروسی شماست به همین دلیل باید موهایتان با لباس شما مطابقت داشته باشد اطمینان حاصل کنید که لباس شما دکلته،بدون آستین یا با آستین توری بلند است ؟ یا لباس عروس شما بلند و دنباله دار یا پف و کوتاه است؟ هر جنبه به شما کمک خواهد کرد که بتوانید مدل موی مناسب با لباس خود را انتخاب کنید.

 

در نهایت ، باید خودتان عاشق مدل موهای خود هستید ، زیرا احساس راحتی و اطمینان در روز عروسی شما مهمترین چیز است. اگر به دنبال یک آرایشگر مناسب برای روز بزرگ خود هستید ، ما در سالن زیبایی آوای ماهور، بهترین خدمات شنیون مو را ارائه می دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.