Here-are-8-new-makeup-trends_MobileHomeFeature

نحوه انتخاب آرایش عروسی

نحوه انتخاب آرایش عروسی

نحوه انتخاب آرایش عروسی با توجه به گزینه های بی پایان برای عروسی شما ، انتخاب یکی از آنها بسیار سخت  است. برای کمک ، ما چند راه را در نظر گرفته ایم  تا بتوانید انتخاب های خود را محدود کنید.

 

رنگ چشم

ما انتخابای زیادی برای روز عروسی شما بر اساس رنگ چشم شما داریم . رنگ های خاص سایه چشم و خط چشم رنگ چشم شما را تشدید یا تکمیل می کند و آنها را در تصاویر  واقعی تر نشان می دهد. به عنوان مثال ، بنفش و برنز چشم های قهوه ای را برجسته می کنند در حالی که فیروزه ای ، نقره ای و مسی زیبایی هرچه چشم آبی را تشدید می کند.

آموزش میکاپ عروس اصفهان در سالن زیبایی آوای ماهور

رنگ مو

همچنین می توانید از رنگ موهای خود برای راهنمایی در آرایش عروسی خود استفاده کنید . عروسانی که موهای تیره دارند راحت تر می توانند آرایش طبیعی عروسی را انجام دهند زیرا موهای تیره آنها به طور طبیعی صورت آنها را قاب می کند.

با این حال ، شما همچنین می توانید با رنگ تیره موهای خود تنوع زیادی داشته باشید  و با چشمانی دودی و لب پررنگ به دنبال نمای دراماتیک باشید . اگر موهای بلوند دارید ، آنها را با رنگ های گرم تکمیل کنید.

تقریباً عروس های مو قرمز با رنگ های خنثی یا صورتی در آرایش عروسی خود درخشان تر می شوند . اگر موهای رنگی دارید ، توصیه می کنیم با آرایشگر خود مشورت کنید تا نظر متخصص آنها را دریافت کنید. و به یاد داشته باشید: اینها فقط یک پیشنهاد است. شما باید بدون توجه به رنگ موهای خود هر نوع آرایش دلخواه خود را تغییر دهید.

 

محل

از تشریفات  عروسی خودکه تا کنون انجام داده اید استفاده کنید. مکان انتخابی شما می تواند راهنمایی برای آرایش عروسی شما باشد . به عنوان مثال ، یک تالار  کنار آب ممکن است آرایش عروسی طبیعی تری را بطلبد.

از طرف دیگر ، یک سالن رقص زیبا می تواند خود را به چشم گربه ای پر زرق و برق تر نشان دهد .

 

سبک شخصی

موثرترین راه برای تصمیم گیری در مورد آرایش عروسی این است که بر اساس ترجیحات شخصی خود انتخاب کنید. آیا معمولاً هنگام بیرون رفتن رژ لب قرمز می زنید ؟ لباس عروس را در روز عروسی خود در نظر بگیرید . اگر عاشق آرایش چشم های رنگارنگ هستید ، از استفاده از آن در روز بزرگ خود نترسید.

از طرف دیگر ، اگر در روز عروسی خود با آرایش زیاد احساس راحتی نمی کنید ، مقدار زیادی آرایش بدون آرایش ، ظاهر طبیعی عروسی وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید. مهمترین چیز احساس راحتی و اعتماد به نفس است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.