کانتور چند ترفند برای نکات آرایشی
کانتور

چند ترفند برای نکات آرایشی

چند راهکار و ترفند برای نکات آرایشی

در این مطلب  چند راهکار ساده و ترفند برای نکات آرایشی وجود دارد که می تواند به شما در جلوگیری از اشتباهات بزرگ در آرایش کمک کند. این نکات کوچک خیلی زمان شما را نمیگیرد …

  1. برای پنهان کردن لکه های تیره بر روی پوست ، کمی سایه چشم هلویی و صورتی کم رنگ را با کرم پودر پایه خود مخلوط کرده و آن را روی ناحیه مورد نظر که میخواهید پنهان کنید بمالید. این رنگ ها رنگدانه سیاه را کاهش می دهد تا رنگ پوست یکنواختی به شما بخشد. این ترفند حتی تاتوهای دائمی را کاملاً پنهان می کند.
  2. بهتر است که زیر چشم خود را سایه تیره قهوه ای و مشکی استفاده نکنید وفقط با یک خط چشم خیلی ظریف فضای بین مژه ها را پر کنید . زیرا سایه چشم زیاد تیره در پایین چشم حالت ترسناکی به شما میدهد.
  3. برای اطمینان از اینکه هنگام استفاده از ریمل مژه ها به یکدیگر نچسبند ، با پاک کردن آن روی لبه لوله ریمل، چندین بار مایع را از روی برس جدا کنید. برس را در زاویه 45 درجه نگه دارید و آن را روی مژه ها بزنید. پس از اعمال ، از برس دیگری ریمل استفاده کنید (که از یک ریمل قبلی برداشته و کاملا شسته اید) تا مژه های خود را حالت دهید کنید. که به مژه های شما ظاهری زیبا و طبیعی میبخشد.

4- برای داشتن مژهایی فر : فرمژه  را به مدت 15 ثانیه با یک سشوار گرم کنید ، سپس مژه ها را با آن حالت دهید. گرما باعث می شود تا مژه ها به مدت طولانی مجعد بمانند.

5- برای اطمینان از ماندن رژ لب برای مدت طولانی و بدون ترک خوردگی ، یک کانسیلر را روی لب ها بمالید و رژ لب را روی آن بمالید.

  1. برای استفاده از موس حالت دهنده مو و اینک به حالت مساوی بر روی همه موها قرار گیرد ، کافی است مقدار مورد نیاز آن را روی کف دست خود بمالید و در موهایتان پخش کنید و با چرخش برس سشوار را بر روی آن بگیرید.
  2. برای حجیم نشان دادن موها ، مو را از ریشه تا انتها بمالید. سپس موهای خود را وارونه و سشوار کنید. این حالت سشوار کشی را موهای شما را حجیم تر نشان میدهد.

8- هنگامی که زمان شستشوی مو وجود ندارد و در موهای خود احساس چربی می کنید ، کافی است مقداری پودر تالک یا پودر بچه را روی موهای خود ریخته و شانه کنید. با این کار رسوب اضافی روغن روی       پوست سر از بین برده و شما را از داشتن یک روز موی با چربی نجات می دهد.

9.برای پوست روغنی و ترکیبی: برای جلوگیری از درخشش روغنی پوست، آب خیار را روی صورت خود با یک پنبه پنبه آغشته کرده و بعد از یک ربع بشویید و آرایش کنید.

10- برای زاویه سازی استخوان های گونه خود سایه تیره ای را بر روی خود گونه ها بمالید ، سپس با استفاده از سایه روشن تر برای برجسته کردن استخوان گونه استفاده کنید.

  1. برای اینکه بینی خود را باریک تر کنید ، مقداری برنزر را در قسمت هایدو طرف بینی بمالید.و در مرکز بینی سایه ای از کرم پود روشن تر بزنید که باعث کشیده نشان داده شدن بینی می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.