چگونه فونداسیون آرایشی را با رنگ پوست مطابقت دهیم

چگونه فونداسیون آرایشی را با رنگ پوست مطابقت دهیم

استفاده از فونداسیون آرایشی یکی از مراحل اولیه در آرایش صورت است و هدف از آن یکدست کردن پوست و آماده سازی برای مراحل بعدی است و استفاده از آن تاثیر زیادی در داشتن آرایش بی نقص و زیبا دارد
تصور کنید که در جستجوی فونداسیون عالی، رژ لب یا سایه رژگونه هستید.

بافت ، فرمول و عمق رنگ تمام آن چیزی است که برای خرید لوازم آرایشی شما به آن فکر می کنید ، سپس وقتی برای اولین بار آن را تست میکنید انگار آن چیزی نبوده که می خواهید ب رنگ کاملاً از بین می‌رود چی شد؟

ممکن است کمی فکر کنید ، سپس با یک نگاه دقیق تر متوجه سه کلمه خنثی، گرم و سرد می شوید. ممکن است از خود بپرسید که همه اینها به چه معناست و چگونه نه تنها بر انتخاب سایه کرم پودر، بلکه بر انتخاب سایه لب و سایه گونه من نیز تأثیر می گذارد؟ ترفند این است که یاد بگیرید چگونه فونداسیون را با رنگ پوست هماهنگ کنید.

بهترین آرایشگاه اصفهان  دپارتمان تخصصی آوای ماهور با بهترین آرایش برای مطابقت با چهره و رنگ پوست شما

فونداسیون آرایشی را با ته رنگ پوست مطابقت دهید

 

ته رنگ چیست؟

خنثی، گرم و سرد نشان دهنده ته رنگ شماست. ته رنگ شما به اندازه تون سطحی رنگ پوست شما مهم است. ته رنگ نمایانگر رنگ از زیر سطح پوست شما است که بر رنگ کلی شما تأثیر می گذارد. سه ته رنگ وجود دارد – خنثی، گرم و سرد.

ته رنگ های خنثی ترکیبی از ته رنگ های سرد و گرم دارند که به این معنی است که می توانند به راحتی بین سایه های مبتنی بر آبی و سایه های مبتنی بر نارنجی در نوسان باشند.

ته رنگ گرم تر هلویی، طلایی یا زرد است، بنابراین ته رنگ های گرمتر در سایه های گرمتر مانند قرمزهای نارنجی ، مرجانی و طلایی بهتر به نظر می رسند.

ته رنگ سرد به طور کلی با پوستی همراه است که ته رنگ آبی یا صورتی دارد. بهترین آرایش برای ته رنگ های سرد شامل سایه هایی مانند قرمز ، صورتی یا بنفش با پایه آبی تر است.

سوال بعدی که ممکن است بپرسید این است که چگونه می توانم ته رنگ خود را تعیین کنم؟

در اینجا سه ​​روش معمولا مورد استفاده قرار می گیرد:

1- روش وریدی : با نگاه کردن به رگ های داخل مچ دست شروع کنید. اگر رگ های شما آبی به نظر می رسند ، ته رنگ سردی دارید. اگر رگ های شما سبز به نظر می رسند، پس گرم شده اید. اگر خنثی هستید، این تکنیک ممکن است دشوارتر باشد زیرا مخلوطی از سرد و گرم دارید.

روش ورید ممکن است کمی چالش برانگیز باشد، بنابراین آزمایش یکی یا هر دو روش زیر ممکن است آسان تر باشد.
2-روش پارچه سفید: این روش شامل نگه داشتن یک تکه پارچه سفید و یک پارچه مایل به سفید روی صورت است. اگر در رنگ سفید بهتر به نظر می رسید، ته رنگ گرمی دارید، در حالی که اگر در رنگ کرم مایل به سفید بهتر به نظر می رسید  ته رنگ سردی دارید. اگر در هر دو خوب به نظر می رسید، خنثی هستید.
3- روش انتخاب جواهرات این ممکن است سریعترین راه از همه باشد. به طور معمول، ته رنگ های سردتر در نقره ای بهتر به نظر می رسند و ته رنگ های گرم تر در طلایی بهتر به نظر می رسند، در حالی که ته رنگ های خنثی می توانند در هر دو عالی به نظر برسند.

یکی از مواردی که باید در مورد انتخاب فونداسیون آرایشی  احتیاط کرد این است که عمق رنگ پوست را با ته رنگ اشتباه نگیرید. حتی روشن‌ترین پوست‌ها هم می‌توانند ته‌رنگ‌های گرم داشته باشند و پوست‌های تیره‌تر می‌توانند رنگ‌هایی سرد داشته باشند. حتی هنگام برنزه کردن، رنگ سطح شما ممکن است تغییر کند اما ته رنگ هرگز تغییر نمی کند.

اکنون که درک کاملی از ته رنگ و نحوه کشف آن دارید، به دنبال بهترین زیرسازی برای ته رنگ های سرد هستید؟ نمودار تطبیق سرعت بر اساس عمق رنگ سطحی تجزیه می شود و هر فرمول را با ته رنگ تقسیم می کند. هر ته رنگ با N، W، یا C نشان داده می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.