کرم ضد آفتاب در تمام ساعات هر روز

کرم ضد آفتاب در تمام ساعات

آیا نیاز به استفاده از کرم ضد آفتاب در تمام ساعات و در داخل منزل هست یا خیر ؟

کرم ضد آفتاب در تمام ساعات هر روز ، در روز بارانی و یا آفتابی ، درون منزل و یا خارج از آن ، مهم نیست که چه باشد ، استفاده از کرم ضد آفتاب توصیه می شود .
چرا ؟ چون تقریباً تمام اثرات قابل مشاهده پیری روی پوست به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید است ، بنابراین محافظت از آن ضروری است.

 

چگونه هر روز از پوست خود محافظت کنیم ؟

بهترین محصولی که می توانید برای محافظت از پوست در برابر نور خورشید استفاده کنید ، کرم های ضد آفتاب ( SPF ) است . شما باید استفاده از ضد آفتاب را بخش مهمی از برنامه حفاظتی روزانه پوست خود قرار دهید . اما ، در کنار آن ، برخی دیگر از نکات مراقبتی پوست وجود دارد که در زیر آورده شده است :

– آنتی اکسیدان ها به ترمیم و محافظت از پوست کمک می کنند . مطالعات نشان داده اند که استفاده از سرم ویتامین C همراه با کرم ضد آفتاب می تواند به افزایش محافظت کمک کند . سرم ویتامین C را می توانید هر روز پس از پاکسازی پوست استفاده نمایید .

– نور آبی منتشر شده از وسایل هوشمند و سایر نور های مضر داخل ساختمان می توانند به پوست آسیب رسانند و موجب پیری زودرس شوند . اشعه ماوراء بنفش مستقیماً از پنجره ها نفوذ می کند و به پوست برخورد می کند . استفاده از محصولات ویتامین C می توانند از پوست در مقابل نور های مضر و آلودگی محافظت کنند .

آرایش و میکاپ  بهترین میکاپ آرتیست اصفهان آوای ماهور 

آیا پوست صورت در داخل خانه آسیب می بیند ؟

ممکن است به نظر برسد که ماندن در داخل خانه به این معنی است که شما از آسیب اشعه ماوراء بنفش در امان هستید ، اما واقعیت این است که خورشید همچنان می‌ تواند از طریق پنجره‌ها و قرار گرفتن در معرض تصادفی به پوست شما راه پیدا کند و منجر به چین و چروک ، لکه‌ های خورشیدی ، مشکلات بافتی و … شود .
حتی اگر پرده های شما به اندازه کافی جلوی این اشعه ها را بگیرند ، واقعیت این است که آن ها همچنان در حال ورود به داخل هستند و حتی قرار گرفتن در معرض غیرمستقیم می تواند باعث آسیب ماندگار شود.

بهترین آرایشگاه اصفهان  دپارتمان تخصصی آوای ماهور با بهترین آرایش برای مطابقت با چهره و رنگ پوست شما

چه خطرات دیگری برای پوست وجود دارد ؟

ما بیشتر وقت خود را در مقابل صفحه نمایش می گذرانیم ، چه تلفن های هوشمند ، مانیتور ، تبلت ، لپ تاپ یا تلویزیون . این دستگاه‌ها نور آبی را ساطع می ‌کنند که طول موج کوتاه و انرژی بالایی دارد و می ‌تواند اثرات مخربی روی پوست داشته باشد که به مرور زمان منجر به مشکلات بافت می شوند.

به طور خلاصه ، استفاده از کرم ضد آفتاب ( SPF ) و سرم ویتامین C هر روز، بهترین راه برای اطمینان خاطر از این است که همیشه از پوست خود چه در داخل و چه در خارج از منزل محافظت می کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.