5 لوازم آرایش مورد نیاز همیشگی در کیف آرایشی مبتدیان

5 لوازم آرایش مورد نیاز همیشگی

5 لوازم آرایش مورد نیاز همیشگی در کیف آرایشی مبتدیان

5 لوازم آرایش مورد نیاز همیشگی  : آیا می خواهید آرایش و میکاپی که به صورت روزانه انجام می دهید کاملا حرفه ای به نظر برسد ؟ و آیا  اصول اولیه آرایش را میدانید؟ ما لیستی از اقلام اصلی را که همه – از مبتدی تا متخصص – باید در مجموعه آرایشی خود داشته باشند را تهیه کرده ایم .

بیایید در لیست زیر نگاهی بیندازیم به  همه مواردی که میتوانید برای آرایش روزانه تان استفاده کنید :

بهترین سالن بهترین آرایشگاه عروس اصفهان آوای ماهور

پرایمر :

پوست خود را با پرایمر یا همان آغاز کننده صورت  برای اطمینان از یک پایه بی عیب و نقص و صاف آماده کنید تا آرایش شما را در تمام روز ثابت نگه دارد.

 

کانسیلر و پایه

چه شما روزمره و چه هر چند وقت یکبار آرایش میکنید ، داشتن یک پایه مایع یا پودر  برای یکنواخت شدن رنگ پوست مهم است. برای استتار نقایص و زیر دور چشم آن را با کرم کانسیلر بپوشانید .

 

ریمل و خط چشم

باعث می شود مژه هایتان  حالت فر و بلندی را بگیرد ،و حجیم تر به نظر برسد. از سایه خط چشم متناسب یا متضاد استفاده کنید تا چشم های شما کشیده تر و درشت تر به نظر برسد

 

مداد

ابرو ابروهای شما یکی از مهمترین ویژگی های صورت شماست: آنها را با مداد ابرو یا سایه ابرو خود فرم دهید ، پر کنید و آنها را مشخص کنید و یا به سادگی آرایش کنید و آنها را با ریمل ابرو فیکس کنید  ، که همان ژل ابرو  است.

 

رژ لب قرمز و مات

هیچ کیتی بدون داشتن یک جفت رنگ لب همه کاره  قرمز یا مشابه همراه با یک سایه خنثی – کامل است که می تواند آرایش شما را از روز تا شب و یا برای هر موقعیتی مناسب  کند. سعی کنید رنگ اناری ، یا قهوه ای مات را حتما داشته باشید .

 

برس و اسفنج

از ابزار مناسبی که  ضروری است ،  چند برس به همراه اسفنج برای ترکیب  همه چیز شماست. یک برس بزرگ گرد مانند Brush ، یک برس مسطح کوچک مانند Super Fluff Brush و یک برس دقیق مانند Angle Brush .

 

رژگونه و هایلایتر

به صورت خود دوز رنگی گرم با رژگونه پودری یا کرم رنگ بدهید و بسته به نوع ظاهری که دارید ترجیح می دهید با هایلایتر یا برنزر (یا هر دو) یک براقیت طبیعی ایجاد کنید – اگر به آرایش کم رنگ تمایل دارید ، به جای آن یک پودر روشن کننده انتخاب کنید .

 

پلت سایه چشم

یک پالت سایه چشم خنثی به شما امکان می دهد آرایشی زیبا را  به راحتی داشته باشید .

دستمال مرطوب آرایشی

برای استفاده در حین حرکت و سفر مناسب – یا موارد نادری که نمی توانید صورت خود را بشویید – یک بسته دستمال مرطوب آرایشی قابل تجزیه در محیط زیست برای دستیابی به پاک کردن و تمیز کردن آرایش مناسب داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.