رنگ و لایت زیبا مو

6 تکنیک رنگ و لایت زیبا

6 تکنیک رنگ و لایت زیبا

از جمله 6 تکنیک رنگ و لایت زیبا پرطرفدار در زمینه رنگ مو، لایت و یا مش می باشد. در این روش مو به صورت لایه های روشن و تیره رنگ می شود، که زیبایی فوق العاده ای به مو شخص می بخشد. اگر به دنبال رنگ و لایت زیبا هستید، بهتر است تا به پوست خود نیز توجه کنید. چرا که اگر پوست شما تیره و یا گندمی است، رنگ های گرم برای شما مناسب تر است و اگر دارای پوستی سفید و روشن می باشید، بهتر است از رنگ های سرد برای مو خود استفاده کنید.

 

لایت چیست؟

لایت مو توسط بهترین رنگ کار اصفهان و یا همان مش کردن از روش های پرطرفدار رنگ مو می باشد، که از طریق شیوه های مختلفی قابل انجام است. مرسوم ترین روش آن استفاده از کلاه سوزنی است، اما از طریق فویل و یا دیسک نیز انجام می شود.

در این روش قسمتی از مو را جدا کرده و سپس آن بخش از مو دکلره و رنگساژ می شود.

انواع مدل های رنگ و لایت زیبا

اگر قصد دارید، تا در رنگ مو خود تغییری ایجاد کنید، توصیه می شود، که موهای خود را لایت و یا مش کنید.

لایت مو انواع و مدل های مختلفی دارد، که برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است تا با شیوه انجام آن آشنایی کافی داشته باشید.

1-هایلایت مو

یکی از رایج ترین روش های لایت مو، هایلایت می باشد. این روش به گونه ای است، که در زمینه تیره مو، لایه هایی با طیف روشن تر ایجاد می شود. در این متد که با استفاده از فویل و یا کلاه مش انجام می شود، قسمتی از مو را جدا کرده و به دکوپاژ آن می پردازند.

2-لولایت مو

لولایت از بهترین رنگ و لایت در اصفهان روشی توسط بهترین رنگ کار اصفهان برای مش کردن مو می باشد، که کاملا برعکس هایلایت عمل می کند. در این متد به ایجاد لایه هایی با طیف تیره بر زمینه روشن مو پرداخته می شود. اگر رنگ مو شما روشن است و از یکنواختی آن خسته شده اید، لولایت برای شما گزینه مناسبی است.

3-سان لایت مو

در این روش از مش کردن مو، قسمت بالایی کره سر را دکلره کرده و با استفاده از یک رنگ روشن به رنگساژ آن ناحیه می پردازند. در نهایت نیز با استفاده از همان رنگ به کار برده شده در قسمت جلویی سر، مو را به صورت لایه ای رنگ می کنند.

4-مون لایت مو

یکی از روش های رنگ و لایت زیبا مو، مون لایت است. این روش کاملا برعکس سان لایت می باشد. به صورتی که قسمت های زیرین مو را روشن کرده و برای قسمت های بالایی مو از رنگ تیره استفاده می شود.

لازم به ذکر است، که این روش حالتی فانتزی داشته و به سلیقه خانم های ایرانی نزدیک نمی باشد.

5-لایت گربه ای مو

یکی از روش های فانتزی لایت مو را لایت گربه ای می نامند. در این روش ابتدا مو مشتری بافته می شود و سپس قسمت رویه بافت را دکلره می کنند، تا به رنگ پایه برسد. بعد از آن نیز توسط رنگ انتخابی مشتری به رنگساژ مو می پردازند.

از آن جایی که رنگ مو بعد از باز شدن بافت حالت پنجه گربه را پیدا می کند، به این نام شهرت یافته است.

6-دارک لایت مو

در این روش از رنگ مو، آرایشگر سایه روشن هایی را در مو ایجاد می کند. توجه داشته باشید، که رنگ های انتخابی در تکنیک دارک لایت، باید از یک خانواده باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.